eReport.sk
Nový predajný automat na čistiace prostriedky v Červeníku, foto: Tatrachema
Nový predajný automat na čistiace prostriedky v Červeníku, foto: Tatrachema

TATRACHEMA: Tradíciu spojili s inováciou a  jedinečná novinka je na svete!


Značku Tatrachema azda netreba špeciálne predstavovať. Nejeden človek, ktorý udržiava svoju domácnosť v perfektom stave, si bez výrobkoch tejto značky nevie predstaviť upratovanie. Na našom trhu pôsobí už od roku 1945 a na budúci rok oslávi neuveriteľných 80 rokov na trhu!

Napriek stabilite a obľube tejto značky v slovenských domácnostiach, prichádza Tatrachema VD Trnava s novinkou, vďaka ktorej bude k svojím zákazníkom ešte bližšie. Zistili ste, že sa vám práve minul obľúbený čistiaci prostriedok alebo neviete, v ktorom obchode ho dostanete kúpiť? Tatrachema prišla s jednoduchým inovatívnym riešením – predajné automaty na čistiace prostriedky.

Automaty v nonstop režime

Prvé predajné automaty, ktoré budú fungovať pre zákazníkov v nonstop režime, slávnostne spustili v utorok 2.7.2024 v obci Červeník a Bučany. Ambíciou firmy je, aby sa predajné automaty postupne stali realitou vo viacerých regiónoch Slovenska.

Myšlienka realizovať predaj cez predajné automaty rezonovala v Tatracheme už dlhšie obdobie. Hlavným cieľom bolo, aby zákazníci  mohli nakupovať v blízkosti svojich domovov  široké spektrum výrobkov Tatrachemy, bez nutnosti cestovať do vedľajších obcí či miest.

Modernizácia a automatizácia sú prirodzená súčasť vývoja a nového smerovania v obchode. Vplyv automatizácie stále viac zasahuje aj do spôsobu predaja. Predajné automaty  prepájajú moderné technológie s pohodlím pre zákazníkov a efektivitou pre obchodníkov. A čo je najdôležitejšie, zvyšujú dostupnosť výrobkov Tatrachemy  v regiónoch. V súčasnosti je Tatrachema VD najväčší výrobca bytovej chémie na Slovensku. Je výrobcom legendárnych značiek – Diava, Fixinela, Citra, Tep aj nových úspešných značiek – Jaso, Luxon, Sifo, Kobex.

Prispôsobenie aktuálnym trendom

Možnosť nákupu obľúbených produktov bez prítomnosti obsluhy v ktorúkoľvek hodinu, sa prispôsobuje aktuálnym trendom spotrebiteľského správania. Predajný automat predstavuje pohodlný spôsob nákupu. Má v ponuke 32 druhov najpredávanejších výrobkov a zákazník si ich bude môcť kúpiť  kedykoľvek – ráno, napoludnie, večer, i počas víkendov. Platiť môže v hotovosti aj bezhotovostne.

Cieľom projektu je, aby predajné automaty Tatrachemy, pomohli ľuďom v regióne, uspokojili ich dopyt a skvalitnili služby. Skvelou správou je, že v automatoch môžete nakúpiť sa zvýhodnené uvádzacie ceny. Jediné, čo v ponuke chýba, je chuť do upratovania… No s kvalitnými výrobkami to pôjde určite od ruky.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

TATRACHEMA: Tradíciu spojili s inováciou a  jedinečná novinka je na svete!

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre