eReport.sk
Mirka Luberdová, foto: profimedia

Táto slovenská vicemiss išla úplne donaha! Prečo?

V Paríži sa stala dokonca druhou najkrajšou ženou Európy. Takže ten pohľad stojí za to!

Mirka Luberdová bodovala pred rokmi na súťaži Miss. Dnes je mama dvoch detí. Jej vášňou je zdravá strava, ktorú vie pripraviť na množstvo spôsobov. S exmanželom má syna Riška. Pred rokmi si našla nového partnera, od ktorého sa však nedávno v tichosti odsťahoval. „Áno, rozišla som sa, neboli sme manželia, nemení to na veci, že to bolo veľmi náročné. Tento rok som plakala asi najviac v živote. Bolo to moje rozhodnutie. Deti sú v pohode, lebo som niekde úplne inde a je nám spolu oveľa lepšie,” prezradila otvorene Luberdová.

Bála sa o syna

Najväčším peklom si modelka prešla keď jej synovi Richardovi diagnostikovali leukémiu v jeho osemenástich mesiacoch. S drobcom bola v nemocnici štvrť roka. Mirka Luberdová spomína, že po takej dlhej dobe v nemocnici si Riško našiel aj kamarátov, avšak osud bol krutý: „Riško v nemocnici nadviazal kamarátstva s deťmi, ktoré už teraz nie sú medzi nami, čo je hrozné. Ja som doposiaľ nepoznala dieťa, ktoré by zomrelo, teraz ich poznám päť a strávila som s nimi Vianoce, narodeniny, meniny… Ani o tom nemôžem hovoriť… Dúfam, že toto sa nám nestane, hoci dnes nemôžeme povedať, že máme vyhrané. Len sa modlím a urobím všetko pre to, aby to Riško zvládol, aby mohol ísť do života, aby dostal šancu prežiť všetko krásne, lebo veľmi veľa vybojoval. Vo svojom veku prežil a zvládol také veci, ktoré som ani ja s manželom dokopy nezažila. Som mu strašne vďačná, že to vybojoval, aby tu so mnou bol.”

Chce žiť slobodne

Luberdová je výživová poradkyňa a jej motto je pohyb a slobodná myseľ sa rovná šťastný život. Tým sa aj riadi. Pri tej príležitosti nafotila dráždivé akty. „Mnohé poznáte knihu Ženy, ktoré behali s vlkmi. Dávno ju mám kúpenú, ale nedarilo sa mi ju prečítať. Úplne som bola v ,,odpore” pretože som nežila svoju slobodu a seba. Dnes si to všetko žijem, nádherná definícia z knihy a úplne sa s tým stotožňuje, pretože to sme my ženy. V každej žene žije mocná sila naplnená zdravými inštinktmi, vášnivou tvorivosťou a nadčasovým poznaním. Túto inštinktívnu podstatu žien zosobňuje Divoká žena. Dnes je ohrozeným druhom, pretože aj keď nám dary nespútanosti prirodzene od narodenia patria, úsilie spoločnosti civilizovať nás do predpísanej role, potláča to skutočné v našej duši.” zverejnila kráska pocity.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport