eReport.sk
minister životného prostredia SR Tomáš Taraba (nominant SNS), foto:tasr

Taraba to práskol na Kolíkovú: Spravila splnomocnencom vlády pre Gabčíkovo svojho životného partnera!


Taraba to práskol na Kolíkovú! Minister životného prostredia Tomáš Taraba má už plné zuby nekonštruktívnej kritiky zo strany opozičných politikov. Každý rozumie tomu, že opozícia je na to, aby kritizovala kroky vlády, avšak aj táto kritika, by mala mať určité pravidlá, a hlavne by mala byť založená na faktoch.

Čistky sa im nepozdávajú

Šéf envirorezortu je od začiatku vykonávania svojej funkcie pod paľbou opozície. Tá mu vyčíta okrem toho, že na začiatku svojho mandátu „zbavil“ rezort stoviek dohodárov, ktorí brali abnormálne vysoké mzdy a podľa jeho slov nič nerobili. A aj to, že údajne dosadzuje na rôzne posty svojich kamarátov. Avšak, pravda je niekde inde.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Prezident SR Peter Pellegrini
  2. Prezident SR Peter Pellegrini
  3. oficiálny portrét pána prezidenta
  4. Najprv kresťan dnes liberál!

Taraba to práskol na Kolíkovú

Opozícii sa čistky na rezorte pochopiteľne nepáčia, pretože prichádzajú o funkcie ich spriatelení ľudia, podľa nich tzv. odborníci. Príkladom takéhoto rodinkárstva predošlej vlády boli aj kroky bývalej ministerky spravodlivosti Márii Kolíkovej. Tá podľa Tarabu mala vďaka svojmu vplyvu, pomôcť vymenovať za splnomocnenca vlády pre Gabčíkovo svojho životného partnera.

Zdroj: fb/tomastaraba

„Úplne neuveriteľné, že tu pani Kolíková začne a povie prvé výhrady voči mne, že si obsadzujem funkcie kamarátmi. Viete kto bol splnomocnenec vlády pre Gabčíkovo-Nagymaros? Jej životný partner!“ Povedal Taraba v pléne Národnej rady.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Taraba to práskol na Kolíkovú: Spravila splnomocnencom vlády pre Gabčíkovo svojho životného partnera!

Odoberať
Upozorniť na
25 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: