tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Zľava prezidentka Zuzana Čaputová a poslanec Tomáš Taraba.
Zľava prezidentka Zuzana Čaputová a poslanec Tomáš Taraba. Foto: tasr

Taraba pripomenul Čaputovej svoje slová o jej dcére: A nasledovala krutá výčitka voči prezidentke!

Šéf Smeru Robert Fico nedávno ukázal prepisy nahrávok, kde sa elitní vyšetrovatelia NAKA vedení Jánom Čurillom dohadujú na tom, ako odstaviť vyšetrovateľku Úradu inšpekčnej služby Dianu Santusovú. „Len ju treba, ako keby, ju (Santusovú) normálne spraviť. A do väzby je…ť,“ povedal podľa údajných prepisov vyšetrovateľ Pavol Ďurka. „Zapálime jej (Santusovej) auto. Kanistrom,“ mal povedať Ďurka.  Nezaradený poslanec Tomáš Taraba sa na základe týchto informácií obrátil prostredníctvom sociálne siete na rovnako nezaradeného kolegu z parlamentu, Tomáša Valáška a jeho manželku.

Už vypnúť internet na Slovensku, je bizarná predstava, ale pani Zuzana násilie? Brutalita? Na žene? To fakt je Vám jedno?

Tomáš Taraba.

Ako sme vás predčasom informovali nedávny prejav prezidentky Zuzany Čaoputovej o napätí na Ukrajine vznikol na počítači poslanca Tomáša Valáška. Prezidentský palác mal čo vysvetľovať. V reakcii napísal, že prejav vraj písala poradkyňa prezidentky Jana Kobzová, ktorá je manželkou Tomáša Valáška. Počítač vraj využívajú obaja manželia. Valášek, ktorý nedávno vstúpil do materskej strany hlavy štátu, Progresívneho Slovenska, odmieto, že by prejav písal, priznal však, že ho čítal.

Chápete, ako je trápne jej mlčanie?

V nadväznosti tieto informácie Taraba cez sociálnu sieť vyzval Valáška a jeho ženu, aby v súvislosti s Dianou Santusovou konali. „Manželia Valášekovci, prosím Vás napíšte Zuzane Čaputovej, že keď dokázala do 10 minút zaútočiť na poslanca za vetu ´máme novú modelku,´ mala by sa vedieť ozvať aj keď jej blízki ľudia chcú podpáliť vyšetrovateľke auto a chcú ju kopnúť na citlivé miesto,“ uviedol v statuse Taraba.

Pripomenul, že násilie na žene by sme nemali rozhodne tolerovať. „My nechceme, aby na Slovensku jej blízki ľudia podpaľovali zamestnancom štátu, ktorí nič nemajú s politikou, autá a ak pani Zuzana dlhé dni mlčí, začíname mať pocit, že jej srdcu je táto predstava blízka. Už vypnúť internet na Slovensku, je bizarná predstava, ale pani Zuzana násilie? Brutalita? Na žene? To fakt je Vám jedno? Posledný prejav čo ste jej napísali o Putinovi bol plný krásnych fráz ako ľudská dôstojnosť, právo na sebaurčenie. Manželia Valášekovci, chápete, ako je trápne jej mlčanie?,“ uzavrel svoj nedeľný odkaz Taraba.

Zdroj: fb/tomastaraba.sk

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Poslanec NR SR Tomáš Valášek (nezaradený).
  2. Minister vnútra Roman Mikulec (OĽaNO).
  3. Minister vnútra SR Roman Mikulec (OĽaNO).
  4. Zľava Roman Mikulec a Maroš Žilinka.
  5. Prezidentka SR Zuzana Čaputová.
  6. Čaputová


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Taraba pripomenul Čaputovej svoje slová o jej dcére: A nasledovala krutá výčitka voči prezidentke!

3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku