eReport.sk
T. Taraba
Tomáš Taraba, foto::tasr

Taraba: Idú voľby a opäť začínajú manipulácie verejnej mienky prieskumami, je to super biznis


Podpredseda vlády Taraba vyzýva verejnosť, aby sa pripravila na „chŕlenie rôznych dát“ z prieskumov a aby ľudia zostali verní vlastnému rozumu a presvedčeniu.

Podpredseda vlády a minister životného prostredia Tomáš Taraba (nom. SNS) na sociálnej sieti reagoval na aktuálne prieskumy verejnej mienky.

Manipulácie a super biznis

„Už to opäť začína,“ píše Taraba v súvislosti s novými prieskumami verejnej mienky. Tie isté prieskumné agentúry, ktoré podľa neho manipulovali verejnú mienku pred voľbami a „fatálne sa mýlili“, budú opäť aj pred prezidentskými voľbami „manipulovať verejnú mienku a opäť sa budú fatálne mýliť.“

Mohlo by vás zaujímať

  1. medveď
  2. Podvod na voličov!
  3. Korčokova kampaň

Podľa Tarabu ide o super biznis. „Zarábate práve na tom, že sa mýlite a produkujete čísla, ktoré majú verejnú mienku nie merať, ale ovplyvňovať. Keby médiá chceli kredibilné údaje, nikdy by viac nespolupracovali s agentúrami, ktoré nedokázali žiadne voľby správne namerať,“ uviedol podpredseda vlády. Vyzýva verejnosť, aby sa pripravila na „chŕlenie rôznych dát“ a aby občania zostali verní vlastnému rozumu a presvedčeniu.

Zdroj: Facebook – Tomáš Taraba

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Taraba: Idú voľby a opäť začínajú manipulácie verejnej mienky prieskumami, je to super biznis

Odoberať
Upozorniť na
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: