eReport.sk
minister životného prostredia SR Tomáš Taraba (nominant SNS), foto:tasr

Taraba dal z oblohy nafotiť stav lesov. Je to katastrofa! Stav podľa neho spôsobili „ekoteroristi“


Tomáš Taraba priniesol sériu fotografií, ktoré musia prekvapiť každého. Je to letecký záber na naše lesy na Muránskej planine. Výsledky sú alarmujúce, mŕtve a umierajúce lesy. Kto za to môže? Minister životného prostredia v tom má jasno, naši, ako ich nazýva „ekoteroristi“. V tejto otázke už budú mať slovo odborníci a nie mimovládky, napísal na záver svojho príspevku.

Taraba dal z oblohy nafotiť stav lesov

Fotografia T. Tarabu – Muránska planina z oblakov

Tomáš Taraba si dal vyhotoviť zábery Muránskej planiny z oblakov. „Dali sme z oblohy nafotiť stav slovenských lesov v národných parkoch. Toto po sebe zanechali ekoteroristi, ktorí sa tu mali starať o zdravie našej prírody a lesov,“ informuje na sociálnej sieti minister.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. T. Taraba
  2. minister životného prostredia Tomáš Taraba. (nominant SNS).

„Na záberoch vidíte Muranskú planinu. Všetko mŕtve a umierajúce. Analýzy, vrátane nedávno publikovanej renomovanej správy OECD uverejnenej v Paríži v apríli 2024, jasne hovoria, že slovenské lesy sú prestarnuté, choré, zachytávajú preto málo CO2 a ich vitalita klesá,“ prináša zlé správy minister.

„Ak chceme mať zdravé lesy, musíme ísť do výsadby zmiešaných lesov tak ako to vo veľkom realizujú v Českej republike. V tejto otázke už budú mať slovo odborníci a nie mimovládky,“ rezolútne napísal Tomáš Taraba na záver.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Taraba dal z oblohy nafotiť stav lesov. Je to katastrofa! Stav podľa neho spôsobili „ekoteroristi“

Odoberať
Upozorniť na
23 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: