tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Poslanec OĽANO Jozef Pročko
Poslanec OĽANO Jozef Pročko. Zdroj:tasr

Takto Pročko rieši neprajníkov. Bývalý Dzurindov hovorca to už nezniesol

Ten sa s tým nepára. Poslanec za OĽANO a bývalý zabávač Jozef Pročko to na sociálnej sieti nemá jednoduché. Ako sám priznal, denne mu chodí množstvo správ a nie všetky sú práve najpríjemnejšie. Začal sa s tým preto vyrovnávať po svojom.

Pročko profily ľudí, ktorí mu píšu nepekné veci, blokuje. V minulosti ich dokonca aj zverejňoval, na chvíľu od toho upustil, ale začal s tým opäť. Cieľom je pravdepodobne odstrašiť ostatných od takéhoto správania, zatiaľ sa to však nedarí. „Dostal som dnes 121 správ. Keďže čítam všetky, nedá sa, aby som neotvoril aj tie, ktoré sú kompenzáciou nenávisti voči mne,“ sťažuje si bývalý zabávač a uverejnil profily dvoch „neprajníkov“.

„Pročko, ty olajno hnoj,“ píše jeden z nich, ktorý neskôr pritvrdil a želá poslancovi smrť. Aj iný „fanúšik“ odkázal politikovi, aby „skapal“. Naštvalo ho, že mu neodpísal na správu. Neskôr sa mu však za svoje slová ospravedlnil s tým, že by sa nerád ocitol zverejnený na Pročkovej sociálnej sieti. A hoci nechcel, aj tak tam nakoniec skončil, čo sa nie všetkým fanúšikom páčilo. „Uťahovať si z hlúpych ľudí nie je múdra vlastnosť. Nechcem nijako uraziť, len som sa chcel k tomu vyjadriť. Ak máte tisíce správ na facebooku a vy nestíhate nie len odpovedať, ale ešte aj zverejniť, vyzerá to tak, že ste veľmi zaneprázdnený. Veľa šťastia pri riešení problémov Slovenskej republiky,“ napísal mu jeden z nich.

Bývalý hovorca Mikuláša Dzurindu to už nevydržal a Pročkovi prehovoril do duše. – Foto: tasr

Do celej záležitosti sa dokonca vložil aj bývalý hovorca ministerstva zahraničných vecí a exredaktor televízie Markíza Ľuboš Schwarzbacher. „Som zdesený z toho, kto všetko zastupuje ľudí v NR SR. Myslel som si, že horšie to už nemôže byť, ale mýlil som sa,“ prezradil a to robiť nemal. Pročka to tak vytočilo, že okamžite vyštartoval. „Ja som bol zdesený z veľa vecí, napríklad z hovorcov, ktorí boli len figúrky v rukách ministrov. Napríklad taký rezort MZV v čase panovania Dzurindu. Treba si pozametať pred vlastným markizáckym prahom a trošku byť zdesený aj zo seba,“ nedala sa takisto bývalá markizácka hviezdička Pročko.

Ak chce politik trochu skultúrniť diskusiu na svojej sociálnej sieti, možno by mal pouvažovať, či si nezobrať k srdcu radu svojho fanúšika: „Je pekné, že poukazuješ na ľudí, že sú agresívni a neprajní, ale to už dávno vieme. Nebolo by lepšie si ich nevšímať a šíriť niečo pozitívnejšie?“


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Takto Pročko rieši neprajníkov. Bývalý Dzurindov hovorca to už nezniesol

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku