tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Július Rezeš s exmanželkou Lindou, foto: instagram

Takíto boli šťastní: Linda zverejnila RETRO fotky s exmanželom Rezešom

Rozvedená, ale dojatá. Bývala manželka Júliusa Rezeša ukázala, ako sa pred rokmi so známym privatizérom tešili z dcéry Victorie.

Keď sa Linda Antal Rezešová (39), niekdajšia Miss roku 1996, vydávala za košického magnáta, dediča železiarskeho impéria po Alexandrovi Rezešovi (†54), Júliusa (50), bola to veľká sláva. Dvojica má už dnes dospelú dcéru Victoriu. Niekoľkoročné manželstvo sa skončilo v roku 2008, ešte ako vydatá si v mekke hazardných hier, v Las Vegas, zobrala Borisa Kollára a v roku 2010 už bola vydatá za podnikateľa Romana Antala. Ten istý čas tvoril pár s Gabrielou Drobovou. Linda, za slobodna Lenčová, tajila sobáš s Antalom celý rok. Ich lásku spečatil syn Jakub. Ale po troch rokoch išla dvojica od seba. Dnes po boku oficiálne žiadneho muža nemá. Vyznáva zdravý životný štýl a veľa času trávi v Šamoríne pri koňoch. Jej dcéra Victoria je totiž úspešná jazdkyňa. Boduje na mnohých súťažiach.

Jubileum

Na Mikuláša si brunetka zaspomínala na šťastné obdobie so svojím prvým manželom Júliusom Rezešom. Spoločne držia v náručí ich prvorodenú dcéru. Tá prišla na svet práve v tento sviatok. Pred pár dňami teda oslávila dvadsať rokov. Všetko najlepšie k tvojim dvadsiatinám, Viki naša,“ zablahoželala dcére bývalá kráľovná krásy.

Šťastný s inou

Alexander Rezeš sa druhýkrát oženil s misskou a letuškou Evou Džodlovou (35). Brunetka vyhrala Miss Universe a reprezentovala Slovensko aj na svetovej súťaži. Žijú spolu šťastne v Košiciach, metropole východu. Vďaka modelingu výrazne zmenila farbu vlasov. Odborník rozhodol vyčarovať jej havranie vlasy. Najprv s nimi nebola spokojná, ale vraj so zmenou prišlo mnoho zákaziek. V tomto období pracovala na rozvíjajúcom sa vzťah s Dominikom Hrbatým. Zoznámili sa v Prešove na Davis Cupe. „Dali sme sa do reči, pozval ma na večierok. Boli sme spolu asi rok, ale z toho sme sa videli naozaj málo,“ prezradila v minulosti. Ich vzťah nevydržal diaľku. Ona mala modelingové zákazky v zahraničí, on turnaje po svete.
Neskôr, na pol úväzku, pracovala Džodlová, dnes Rezešová, ako letuška. Na palube sa zoznámila s dedičom Júliusom Rezešom. Vtedy však ako cestujúca. Nakoniec pomohla spoločná kamarátka, ktorá im zorganizovala stretnutie.

Zamilované zábery Rezešovcov spred dvadsiatich rokov v GALÉRII!


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Takíto boli šťastní: Linda zverejnila RETRO fotky s exmanželom Rezešom

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku