eReport.sk
Peter Pellegrini, foto:tasr

Minister Takáč o Pellegrinim: Som hrdý, že Slovensko má prezidenta všetkých ľudí


Ministri zdôrazňujú po sobotnej inaugurácii prezidenta SR Petra Pellegriniho jeho politiku pokoja a zmierenia. Prajú mu úspešné vykonávanie prezidentského mandátu.

Prezident Pellegrini

„Aj touto cestou mu blahoželám a želám mu šťastné a profesionálne rozhodnutia v prospech záujmov Slovenska a občanov Slovenskej republiky,“ uviedol na sociálnej sieti minister financií Ladislav Kamenický (Smer-SD).

Zdroj: yt/eReport

Šéf slovenského rezortu diplomacie Juraj Blanár (Smer-SD) poukázal na to, že prezident je zároveň veliteľom Ozbrojených síl SR. „Nech napĺňanie vášho významného mandátu prispeje k úspešnej budúcnosti našej vlasti a našej štátnosti,“ zaželal novej hlave štátu. Minister pôdohospodárstva Richard Takáč (Smer-SD) je hrdý na to, že Slovensko má prezidenta všetkých ľudí.

Politik pokoja a zmierenia

Ministerka zdravotníctva Zuzana Dolinková (Hlas-SD) verí, že Pellegriniho politika pokoja a zmierenia nájde odozvu v spoločnosti a upokojí a zjednotí rozdelenú spoločnosť. „Do Prezidentského paláca prichádza politik, u ktorého bol a je človek a jeho život vždy na prvom mieste,“ zdôraznila.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Peter Pellegrini
  2. Ľudia vás nechcú!

Do úradu nastupuje podľa podpredsedu vlády SR pre plán obnovy a eurofondy Petra Kmeca (Hlas-SD) sociálno-demokratický politik, „ktorý bude dôstojne reprezentovať Slovensko na medzinárodnej scéne a vždy zastupovať jeho národnoštátny záujem“.

Zdroj: tasr

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Minister Takáč o Pellegrinim: Som hrdý, že Slovensko má prezidenta všetkých ľudí

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre