eReport.sk
Foto: profimedia

Tajomstvo Heleny Růžičkovej: Prečo jej muži nevedeli odolať, aj keď vážila 200 kíl?

Legendárnu herečku Helenu Růžičkovú (†67) si väčšina ľudí spája s nezabudnuteľnou rolou “panimatky” zo slávnej trilógie Slunce, seno. V súkromnom živote sa netajila tým, že mala slabosť pre mužov a muži mali slabosť na ňu. Do poslednej chvíle žile naplano. Veď kto si nepamätá jej hlášku: „Na tragický život som ja pes.”

13. júna by herečka Helena Růžičková oslávila 85. narodeniny. Jej najväčším snom bolo stať sa baletkou. Tento sen sa jej však rozplynul, čo pre mnohých bolo radostnou správou. Vďaka tomu sa stala uznávanou herečkou. Jej poznávacie znamenie bola jej váha, vďaka ktorej bola predurčená najmä na role vo veselohrách. Vážila viac ako 200 kíl.

Zdroj: profimedia

Aj napriek väčším rozmerom po nej muži šaleli. Aj keď bola od päťdesiatych rokov šťastne vydatá, stále hovorievala jedno: „Môžem spať s inými mužmi, ale nikdy nesmiem byť manželovi neverná.” A čo ich na Helene priťahovalo najviac? Bola to najskôr jej osobnosť, obrovské srdce a charizma. Na nič sa nehrala. Chovala sa ku každému rovnako a nikdy nerozlišovala medzi ľuďmi a postaveniami, ktoré v spoločnosti zastávali. Či už išlo o prezidenta alebo upratovačku, ku každému sa správala rovnako. Servítku pred ústa si dokonca nedávala ani na rôznych politických večierkoch, na ktoré ju veľmi radi pozývali. Jednoducho bola sama sebou, milovala samú seba a ostatní to na nej zbožňovali.

Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport