eReport.sk
Foto: instagram

Tajomstvo Alžbety II. vyšlo na povrch: Odpor a ostrá kritika voči Kate!

Nie je zaujatá len voči Meghan Markle (40). Kráľovná Alžbeta II. (95) v začiatkoch nemusela ani Kate Middleton (39). Vadil jej luxusný životný štýl vojvodkyne.

V biografii o zbožňovanej dvojici vojvodov z Cambridgu uznávanej komentátorky Katie Nichollovej sa čitatelia dozvedia množstvo zaujímavých informácií. Zďaleka najprekvapivejšia pasáž je Alžbetino nevľúdne prijatie novej priateľky jej vnuka Williama.

Viac sa dozviete:

Podľa Nichollovej sa Alžbeta domnievala, že prelety z jedného päťhviezdičkového dovolenkového raja do druhého nie je predpokladom pre mladú ženu, ktorá by sa raz mohla stať kráľovnou.

Veľká Británia vtedy bojovala s ekonomickou krízou a luxusné dovolenky boli pre panovníčku veľkým sústom. Je pravdou, že Kate a William v začiatkoch vzťahu chodievali po rôznych exotických destináciách. „Pokiaľ neboli s Williamom na hrade Balmoral, tak lyžovali na horách, alebo si užívali more na ostrove Mustique,“ píše Nichollová v knihe s tým, že budúcu vojvodkyňu média vtedy prekrstili na Kráľovnú z Mustique.

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Tajomstvo Alžbety II. vyšlo na povrch: Odpor a ostrá kritika voči Kate!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport