eReport.sk
Princezná Diana a jej tajomstvá
Princezná Diana, foto: profimedia

Tajomstvá princeznej Diany, o ktorých ste netušili: Aký bol sex s Charlesom?

Na princeznú Dianu (36) sa v posledných mesiacoch veľa spomína. A to nielen kvôli netflixovej šou Koruna, ale aj vďaka princovi Harrymu (36), ktorý na mamu často myslí a hovorí o nej. Nahliadnime do jej tajomstiev, ktoré sa prevalili až po jej smrti.

O osobnom živote a rozpadnutom manželstve s princom Charlesom sa toho vie dosť, pretože ho Diana sama zdokumentovala. Keď si uvedomila, že tento zväzok sa nedá zachrániť, tak si nahrala audiozáznamy. Nahrávky posunula blízkemu priateľovi Dr. Jamesovi Colthurstovi a ten ich dal k dispozícii novinárovi Andrewovi Mortonovi, ktorý v roku 1992 vydal knihu Diana: Jej pravdivý príbeh. Nikto však až do jej smrti v roku 1997 nevedel, že mala s tvorbou knihy niečo spoločné.

Čo sa týka nahrávok, nebrala si servítku pred ústa. Dlho hovorila o sexuálnom živote s Charlesom. Prezradila, že keď mali sex, tak bol divný a v priebehu manželstva to išlo dolu vodou. Najbolestivejšie pasáže z nahrávok sú tie, kde priznáva psychické problémy. Diana trpela depresiami a dokonca sa pokúsila o samovraždu. „Bola som v takej depresii, že som sa pokúsila podrezať si žily žiletkou.“ Diana tiež priznala nebezpečnú bulímiu.

Predtým, ako sa dala dokopy s Charlesom, ktorý randil s jej staršou sestrou Sarah, ona mala len šestnásť rokov. Napokon si za nevestu vybral Dianu. Pri výmene svadobných sľubov domotala princovi meno. Namiesto Charles Philip mu povedala Philip Charles. Diane sa nehovorilo princezná sŕdc náhodou. Svedčili o tom jej cesty po svete a pomoc slabším. Doma zase namiesto okázalého stolovania podľa etikety preferovala večeru s personálom v kuchyni. To bolo v kráľovskej rodine nevídané. S porušovaním etikety nemala nikdy problém.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Tajomstvá princeznej Diany, o ktorých ste netušili: Aký bol sex s Charlesom?

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti