eReport.sk
Ladislav Štaidl a Jitka Zelenková, foto: profiemdia

Tajný pomer Štaidla a Zelenkovej trval jedenásť rokov: Rozchod kvôli Bartošovej!

Ako jedna z prvých sa po smrti Ladislava Štaidla so spomienkou ozvala speváčka Jitka Zelenková (70). Spájala ich spevácka spolupráca a milenecký pomer, ktorý trval dlhých jedenásť rokov. Speváčka sa tým netajila, no pyšná naň nebola…

Jitka Zelenková bola štrnásť rokov vokalistkou Karla Gotta, čiže spolupracovala aj s Ladislavom Štaidlom. Napriek tomu, že bol ženatý, preskočila medzi nimi iskra a pomer trval tajne dlhých jedenásť rokov. „Moja láska nebola posvätená žiadnym šťastím, naopak, bola na úkor jeho ženy. Nie som na to pyšná. Ale čo som mala robiť, keď som bola šialene zamilovaná?,“ prezradila pred pár rokmi.

Ladislav Štaidl to zrejme necítil rovnako, rád ju však, samozrejme, mal. „Nepoznám žiadneho chlapa, ktorý by udržoval jedenásť rokov pomer so ženou, ktorú by nemal rád. To je vylúčené. Moje city však boli oveľa silnejšie, navyše som sa neustále bála, aby som mu nenarušila rodinný pokoj,“ popísala, ako to medzi nimi bolo.

Dokonca si boli vzájomne neverní. „Vedela som, že má popri svojej zákonitej manželke ešte aj iné ženy. Popri ňom som mala aj iných mužov, ale vždy to bolo skôr na truc, mala som výčitky. Tieto “trucpodniky“ žiadnej žene neodporúčam, vždy to veľmi bolí,“ netajila sa s dávnou bolesťou srdca a priznala, že v mladosti si celkom užívala. „Poznala som množstvo pekných chlapcov a mužov, užila som si to na plné “pecky“ a vôbec to neľutujem. Skutočných lások som mala za celý život päť.“

Dvojica sa rozišla kvôli Ivete Bartošovej. Štaidl chcel, aby Jitka vystupovala v trojici s ňou a Michalom Peknom. Tá s tým však nesúhlasila. „Nebudem v tíme. Radšej idem preč, toto ja robiť nechcem,“ rozohnila sa vtedy.

Štaidl tým nadšený nebol. „Rozišli sme sa pracovne i súkromne. Aj keď to slovo rozchod nepoužívam,“ povedala speváčka. Desať rokov spolu nehovorili, podľa Jitky práve kvôli jeho mužskej márnomyseľnosti. Neskôr si začal s Ivetou Bartošovou, s ktorou má syna Artura. Časom sa však s Jitkou zmierili a zostali priateľmi.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Tajný pomer Štaidla a Zelenkovej trval jedenásť rokov: Rozchod kvôli Bartošovej!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti