eReport.sk
Svadba lady Kitty Spencer

Tajná svadba: Neter princeznej Diany sa vydala za milionára

Neter princeznej Diany Lady Kitty Spencer (30) sa vydala za svojho bohatého priateľa Michaela Lewisa (62). Mladomanželia mali tajnú svadbu v Taliansku, na ktorej nechýbali prominentní hostia.

Prvé správy o sobáši sa dostali na verejnosť až v nedeľu (25.7.) dopoludnia. Kitty a Michael túžili po súkromnom obrade bez prítomnosti novinárov, takže ich veľký deň sa im podarilo utajiť. Pár si vybral ako miesto svadby nádhernú Villu Aldobrandini vo Frascati v Taliansku.

Nevesta mala luxusné svadobné šaty od značky Dolce and Gabbana. Kitty predostrela návrhárom len jedinú požiadavku. Túžila sa vydávať v podobnom štýlovom kúsku, ako mala jej mama Victoria Aitken. Nádherný model z čipkovanej látky s vlečkou doplnila dlhým závojom, ktorý bol ozdobený jemným vzorom. Talianski módni experti našli inšpiráciu na jej svadobnú róbu vo viktoriánskej móde.

Kitty Spencer viedli k oltáru jej bratia Louis a Samuel. Dianin brat Charles Spencer mal zranenú nohu, preto nemohol so svojou dcérou kráčať svadobnou uličkou.

Viac sa dozviete:

Na obrade a hostine nechýbali viacerí prominentní hostia. Medzi oficiálne pozvanými boli speváčka Pixie Lott, manželka herca Idrisa Elbu, návrhárka Jade Holland Cooper a modelka Maye Musk. Na svadbe sa vraj mali objaviť aj princ William s Kate Middleton a sir Elton John. Podľa niektorých informácií mladomanželom o polnoci po ohňostroji zaspieval operný spevák Andrea Bocelli.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport