eReport.sk
Ornela Koktová poslala syna do liečebne, foto: facebook

Syn známej hviezdičky sa lieči z obezity. Váži raz toľko ako jeho rovesníci. Poslala ho do LIEČEBNE!

Nie jedna žena má tento problém s dieťaťom. Stále viac malých detí už v skorom veku bojuje s tukovými vankúšikmi.

Česká celebritka Ornella Koktová sa zviditeľnila, keď ulovila o tridsaťpäť rokov staršieho podnikateľa Josefa Koktu. S mladou blondínkou začal podvádzať svoju manželku. Keď sa kauza prevalila, tak sa manželské spolužitie skončilo a v jeho náručí ostala mladá blondínka. Rodina sa teší už z druhého potomka, ale osemročný, prvorodený Quentin má nie málo kilogramov naviac. Rodičia sa rozhodli zakročiť. Ornella syna umiestnila kvôli nadváhe do liečebne.

„Quentin je v liečebni, pretože má problémy s obezitou. V ôsmich rokoch má päťdesiat kíl. Je tam na tridsať dní. Skúšame, či ho tam naučia nejakým návykom. Osobne mám názor, že na svoj vek je dosť veľký. Ostatní sú pri ňom malinkí. Podľa mňa by to vybehal, ale Ornella rozhodla, že vyskúšame liečebňu,“ povedal otec malého chlapiska Josef Kokta. Príčiny detskej obezity sú rôzne. Často je to málo pohybu a príjem vysokoenergetických potravín, či nekontrolované pitie sladených nápojov. Niekedy za to môže i vrodená predispozíca. Prečo Quentin nemá štandardnú váhu teraz zisťujú lekári.

Pažravý nie je

„Quentin zase toľko nejedol. Nebolo to o tom, že by nejako žral,“ bráni syna otec. A aj keď ide o prvé veľké odlúčenie drobca od rodičov, clivotou vôbec netrpia. „Strašne sa tam tešil. Bol šťastný ako blcha. Má za sebou rok dištančné výučby, a to na deťoch zanechá stopy. Teraz je konečne medzi deťmi, majú tam nádherný park a tri bazény. Chodia tam aj do školy,“ vysvetlil Josef. „Keď s ním telefonujeme, tak si to nemôže vynachváliť. S chlapcami mastí karty a keď mu voláme, v podstate ho rušíme. Znáša to skvele a prospieva mu to,“ dodal Kokta pre český portál extra.cz.

Foto: facebook


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Syn známej hviezdičky sa lieči z obezity. Váži raz toľko ako jeho rovesníci. Poslala ho do LIEČEBNE!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti