eReport.sk
Súťažiaca zo šou Bez servítky predáva svoje kráľovstvo, foto: tv joj

Súťažiaca zo šou Bez servítky predáva dom. Toľko gýču pokope ste nevideli!

Nehnuteľnosť samozrejme predáva aj s okázalým nábytkom, ktorý si s manželom vraj doviezla až z Dubaja. Či ide o vycibrený vkus, si každý zhodnotí sám podľa vlastného gusta. Je takmer isté, že 10 z 10 interiérových dizajnérov by príbytok súťažiacej, ktorá si hovorí Babula, spálilo do tla.

V kulinárskej šou Bez servítky sa minulý týždeň predstavila extravagantná blondína, ktorá si hovorí Babula. Súťažiacich odrovnala svojím kráľovským príbytkom, kde ich v ten deň hostila. Jej palác stojí v Orechovej Potôni, kúsok od Bratislavy. Zariadený je prepychovým nábytkom ako vystrihnutým z niekdajšej vily Mojsejovcov. Babuline kráľovstvo je teraz na predaj. Koľko si za tento luxus pýta? Príbytok vyrazil dych nielen štábu, ale aj divákom pred obrazovkou. Ide o bungalov, ktorý zvonku nijako nepúta pozornosť. Až po vstupe do interiéru strácajú návštevníci dych.

Mieri do lepšieho?

Zo všetkých strán sa blyští zlato, krištáľ a dych vyráža brokát či zdobený zamat. „Môj manžel mi hovorí, že som kráľovná, tak si zaslúžim takú kráľovskú posteľ. Tak sa o mňa stará, že je to vidieť na mojom zariadení, aj na tom, ako sa mám fakt dobre. Pretože urobí všetko, čo mi vidí na očiach,“ zhodnotila Babula. Zaujímavosťou však je, že hoci sa temperamentná blondínka v relácii neustále vystatovala svojím okázalým domom a spokojnosťou s ním, pred pár dňami sa ocitol v ponuke realitnej kancelárie. Päťizbový bungalov, ktorý bol skolaudovaný v roku 2018, je na predaj za 149 000 eur. V cene je pozemok vo výmere 605 metrov štvorcových a obytná plocha vo výmere 150 metrov štvorcových. Dom je možné kúpiť aj s luxusným zariadením, ktoré si majitelia priviezli zo spomínaného exotického Dubaja.

Bizarný interiér musíte vidieť. FOTO v galérii!

Foto: tv joj

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport