eReport.sk
Hráči Celticu Glasgow, foto:ig/celticfc

Sústredenie v exotike sa Celticu nevyplatilo. Prišli o polovicu tímu!

Nie veľmi šťastným riešením bolo cestovať do exotického Dubaja na tímové sústredenie. Túto chybu urobil škótsky tím Celtic Glasgow.

Tento “výlet” v čase svetovej pandémie nákazy koronavírusom, stál klub z metropoly Škótska polovicu hráčov tímu a členov realizačného tímu na čele s hlavným trénerom Neilom Lennonom. Štrnásť hráčov Celticu Glasgow muselo ísť pred pondelňajším zápasom škótskej futbalovej Premiership proti Hibernianu do karantény. Bolo totiž v kontakte s Francúzom Christopherom Jullienom, ktorý mal po návrate z tréningovému kempu v Dubaji pozitívny test na koronavírus.

Do izolácie putovali aj hlavný tréner spoločne s jeho asistentom Johnom Kennedym. Vedenie “Celts” dva dni po návrate zo sústredenia v Dubaji ohlásilo prípad koronavírusovej nákazy v tíme. Pozitívny test mal jeden z hráčov. Futbalisti Celticu trénovali šesť dní v Spojených arabských emirátoch a po návrate zo sústredenia sa v piatok podrobili testovaniu na koronavírus. To odhalilo jeden pozitívny prípad. „Infikovaný hráč dostane všetku potrebnú starostlivosť a podporu. Ostatní hráči, členovia realizačného tímu a zamestnanci mali negatívne výsledky,” uviedol klub v stanovisku, z ktorého citovala BBC.

Zdroj:tasr

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Futbal

Aktuálne v športe

Politika

Správy

Celebrity

Šport