eReport.sk
Foto: shutterstock

Suseda sa sťažovala na hlasný sex odvedľa. Prekvapujúca reakcia baví internet

Mať dobré vzťahy so susedmi je základom spokojného bývania. Keď už ale vzniknú nejaké tie problémy, treba ich jednoducho riešiť. Konverzácia týchto žien sa stala hitom internetu.

V dnešnej dobe, keď veľa ľudí pracuje z domu, je obzvlášť potrebné si vychádzať so susedmi. Lenže cez stenu sú niekedy počuť aj veci, ktorých svedkami by sme radšej vôbec neboli. Ako napríklad hlasný sex ozývajúci sa z vedľajšieho bytu, kvôli ktorému nemôžete spať.

Štyri noci sa nevyspala

Presne s takýmto problémom sa zverila aj mladá žena na sociálnej sieti TikTok a jej video si pustilo vyše 220-tisíc ľudí. Píše o tom britský Mirror. Po štyroch prebdených nociach sa rozhodla susedke napísať odkaz a strčila je ho popod dvere.

„Ahojte ľudia, veľmi by som ocenila, keby ste odsunuli posteľ od steny. Už sa z toho stala každodenná záležitosť a v tom hluku je pre mňa naozaj ťažké spať. Ďakujem, vaša susedka,“ bolo napísané na papieri. A aby to bolo úplne jasné, popísala aj to, čo tým hlukom myslí. „Hluk = vzdychanie, bitie a trieskanie postele o stenu.“

Zdroj: tiktok

Originálne ospravedlnenie

Hlasná susedka mala našťastie zmysle pre humor a situáciu vyriešila veľmi originálnym spôsobom. „Ospravedlňujem sa za nepríjemnosti, nabudúce sa so svojou hlasitosťou polepším. Ďakujem za diskrétnosť,“ znel odkaz adresovaný ospalej susedke, ktorá okrem ospravedlnenia dostala aj poukaz na 50 dolárov do Starbucks. Asi preto, aby ospalosť spláchla šálkou kávy.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport