eReport.sk
Ivana Gottová si vyrobila hanbu, foto: profimedia

Super trapas Ivany Gottovej. Problémy s matematikou?

Keď Českom otriasla správa o smrti hudobníka, producenta a biznismena Ladislava Štaidla, ktorý podľahol korone, rodina prijímala kondolencie. Vyjadrila sa aj manželka Karla Gotta. Vyrobila si však poriadne faux pas.

Sú len dve možnosti. Buď život svojho manžela nemala až tak dobre naštudovaný, pretože jeho minulosť bola pre ňu niečo, čo sa jej netýkalo, alebo proste nezvládla jednoduchý výpočet. Úprimnú sústrasť vyjadrila Ivana Gottová (45) pozostalým Ladislava Štaidla (†75) na fanúšikovskej stránke Karla Gotta (†80) na Facebooku. Tento status je korektný: „Vyjadrujem hlboký zármutok nad nečakaným odchodom Ladislava Štaidla. Prejavujem úprimnú sústrasť pozostalej rodine, jeho deťom, predovšetkým Arturovi. Je mi nesmierne ľúto, že Láďa takto náhle odišiel,” znie prvý statusu.

Druhý už nezvládla

Zlyhanie prišlo až v druhej kondolencii na Instagrame: „S mojím zosnulým manželom ho spájalo štvrťstoročné priateľstvo a spolupráca. Verím, že tam hore spolu opäť naviažu na svoj posledný dialóg,” vyjadrila ešte raz vdova po maestrovi. Lenže čitateľom neuniklo, že niečo výrazne nesedí. Dvadsaťpäťročné kamarátstvo, ako Gottová nazvala štvrťstoročím, sa nesnúbi s realitou. Podľa toho by sa mal Gott so Štaidlom stretnúť až v deväťdesiatych rokoch. Štyridsaťdvakrát ocenený zlatý slávik sa musel v hrobe otáčať. Pravda je, že dvojica spolupracovala už od šesťdesiatych rokov. Vychádza to na viac ako 60 rokov. O ich šesť desaťročí trvajúcom kamarátstve hovorí Gott aj vo svojom dokumente.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport