eReport.sk
Minister hospodárstva SR Richard Sulík (SaS)
Richard Sulík Foto: tasr

Sulík sa snaží hasiť problém. Ľudia mu odkázali: Kašli na to, aj tak si urobíme po svojom!

Vláda na svojom včerajšom zasadnutí schválila nové opatrenia na boj s pandémiou. Okrem mnohých už častokrát spomínaných, ale aj jedno, ktoré ľudí šokovalo. Minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský informoval, že návštevy blízkych nebudú počas Vianoc povolené! Šéf rezortu hospodárstva Richard Sulík chce situáciu hasiť. Veľa povzbudivých slov si ale neprečítal.

Lengvarský po vláde oznámil, že návštevy blízkych nebudú počas Vianoc povolené a opatrenie má trvať do 9. januára. Dnes už Sulík upokojuje ľudí na svojej sociálnej sieti. „Za zákaz stretávania sa s rodinou počas sviatkov sa na včerajšom zasadnutí vlády nehlasovalo. Navrhnem takéto nariadenie prehodnotiť,” píše Sulík.

– Foto: FB/richardsulik

Zdá sa ale, že ľuďom je to jedno. A jasne to dali najavo aj v komentároch. Za necelú pol hodinu ich pribudlo vyše 400. „Ach jaj, čo tak oznámiť opatrenia, ktoré budú platiť viac ako 24 hodín? No len prehodnocujte, už som sa zľakla, že si musím ísť kúpiť lyže, aby som mohla ísť navštíviť maminu… Celé zle,” píše Ľuboslava. Petra ale pritvrdila: „Choďte už niekam. Všetci. Môžete si rokovať, o čom chcete. Mám dosť. Mám po krk života v tomto bordeli. Ďakujem za pochopenie. Budem robiť to, čo uznám za vhodné. Pod rúškom covidu tu máme totalitu väčšiu ako za komančov. Načo sme sa mali dávať očkovať? Aj deti? Aby sedeli doma bez školy a tréningov? Choďte niekam. Všetci ako ste!

Július Sulíkovi odkázal, že je to aj tak zbytočné. „A načo? Aj tak sa každý zariadi, ako mu bude vyhovovať a urobí to, čo uzná za vhodné. Netreba ani plytvať časom nad tými “nariadeniami”, ktoré sú úplne deravé a dá sa s nimi podľa ľubovôle vy……?” nedokončil radšej ani myšlienku.

Ďalší komentujúci to berie s pokojom. Tuší, že toto nariadenie sa ešte párkrát zmení. „Dobre počítam, že ešte 14 dni zostáva ? To je ešte veeeeľa času na prehodnocovanie, takže pohodka,” upokojuje Rudo.

„Viete čo ste tým docielili, že vás celé Slovensko považuje za totálnych bláznov a hlupákov a nikto to nebude dodržiavať. Už navždy sa zapíšete do dejín Slovenska, že ste bol súčasť najhlúpejšej vlády,” odkázala mu nekompromisne Elena.

Ďalšia naštvaná diskutujúca pridáva aj emotívny príbeh. „Vôbec nemusíte, na Vianoce sa stretneme s kým budeme chcieť. Akože naozaj si myslite že môj otec, ktorý v januári ovdovel vďaka nečinnosti lekárov bude na Vianoce sám? Myslím, že takýchto prípadov na Slovensku bude minimálne 15tisic a ľudia vám tak akurát môžu osrať vaše opatrenia,” myslí si Mária. Miroslav však má pre Sulíka aj jedno riešenie: „Navrhni pri jednom zrušiť túto vládu. Ste tam všetci zvrátení.”

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Sulík sa snaží hasiť problém. Ľudia mu odkázali: Kašli na to, aj tak si urobíme po svojom!

Odoberať
Upozorniť na
guest
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti