tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Richard Sulík, foto: tasr

Sulík odkazuje: Nemajte strach. Testoval som sa už asi 80 krát!

Kvôli pozitívnemu testu poslankyne za OĽANO bolo prerušené rokovanie v parlamente. Najbližšie by sa tak mali poslanci stretnúť až po sviatkoch. Pred pár dňami sa pritom po chodbách národnej strany premával aj minister hospodárstva Richard Sulík, ktorý čelil odvolávaniu.

„Tak už chňapla aj mňa. Zatiaľ pozitívny antigén. Tí, čo ste so mnou boli v kontakte, dajte sa otestovať,“ vyzýva na sociálnych sieťach poslankyňa. Podpredseda NR SR Milan Laurenčík dnes oznámil, že vzhľadom na pozitívne testovaného poslanca na ochorenie COVID-19 sa nebude rokovať. Schôdzu prerušil do 2. novembra tohto roka.

– Foto: fb/Lucia Drabikova

Pred pár dňami sa v parlamente pritom objavil aj Richard Sulík. „Ja sa cítim úplne v poriadku,“ vyhlásil dnes na tlačovom brífingu. „O mňa nemajte obavu, ja som bol na teste asi 80 krát odkedy tu máme covid. Všetky boli negatívne. Som zaočkovaný, prvýkrát, druhýkrát,“ dodal sebavedomý minister. „Na teste som bol zhodou okolností aj dnes ráno lebo ma čaká pracovná cesta do zahraničia,“ zdôraznil s tým, že výsledok by sa mal dozvedieť najneskôr zajtra.

Čítajte viac:

  1. Poslanci NRSR počas rokovania 27. schôdze parlamentu v Bratislave 30. apríla 2021.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Sulík odkazuje: Nemajte strach. Testoval som sa už asi 80 krát!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku