eReport.sk
Richard Sulík, foto: tasr

Sulík chce rekonštrukciu vlády: O pár hodín sa rozhodne u Čaputovej

A je to tu! Vládny štvorlístok sa podľa všetkého ocitol na dôležitej križovatke. Oficiálne sa po kauze s dovozom Sputniku V skloňuje rekonštrukcia vlády. Otvorene s týmto scenárom vyrukoval šéf liberálov Richard Sulík. Čo bude teda ďalej?

Hovorí sa o „refreši” vládneho kabinetu. „Nastal čas, aby sme sa vážne bavili o rekonštrukcii vlády,” povedal priamo Sulík. Po dnešnom rokovaní vlády priznal, že vláda potrebuje svoju očistu. Uviedol, že sa musia liberáli porozprávať so stranou Za ľudí, s Borisom Kollárom a v neposlednom rade aj s hnutím Obyčajných ľudí. Podľa informácii eReport sa Sulík s Matovičom na dnešnej vláde opäť škaredo pohádal.

Ťažko môžeme takto fungovať, nachádzame sa v ťažkej situácii a boj s pandémiou nezvládame,” podotkol Sulík. Uznal, že problém nie je len v ministrovi zdravotníctva Markovi Krajčím. Medzi riadkami tak priznal, kto je zrejme najväčším vinníkom krízy. „Predseda vlády proti sebe poštval prakticky každých,” podotkol. Nejde len o novinárov a politických partnerov, ale aj o bežných ľudí.

Predsedníčka strany Za ľudí Veronika Remišová sa dnes, v stredu 3. marca o 15.00 h stretne s prezidentkou Zuzanou Čaputovou v Prezidentskom paláci. Na stretnutie sa chystá aj Richard Sulík.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika