eReport.sk
Richard Sulík vo svojom vianočnom videu. Foto: FB/SaS

Sulík a spol. natočili provokačné video: Odpúšťame naším hejterom. Ľudia ostali skôr pohoršení

Vianoce sú obdobím odpúšťania a lásky. Tak sa teda v Sulíkovej SaS rozhodli k zaujímavému kroku. Natočili video, kde sa smejú zo svojich, ako ich oni nazvali hejterov. Ľuďom ale veľmi do smiechu nebolo.

„Blíži sa čas Vianoc, sviatkov, pokoja, mieru a odpúšťania a tak mi napadlo, že si prečítam zopár komentárov od našich milých hejterov a potom im tak nejak spoločne odpustíme,” začal Sulík vo svojom vianočnom videu. Neskôr sa pridali aj Anna Zemanová či Jana Bittó Cigániková. Postupne čítali komentáre a dobre sa na nich bavili. Sulíkovi odporúčali ľudia, aby už odletel do Austrálie, kde má šéf liberálov ranč. Upokojil ich, že u protinožcov plánuje tráviť na dôchodku len pár zimných mesiacov. Či aby radšej táral v zástere a urobil si guláš z muchotrávky zelenej.

Cigánikovú zase pohoršila otázka, či je jej vzorom Veronika Remišová. „Nie, nie je mojím vzorom. Tým je predsa Anna Záborská,” odkázala ironicky poslankyňa. Marián Viskupič zase na otázku, či je nahúlený, keďže kasa je prázdna a jemu je smiešno, odpovedal so smiechom: „Rozpočet sme schválili.”

– Foto: FB/SaS

Ľudí ale tento ich svojský počin veľmi nerozosmial. Skôr naopak. „Smejete sa? Aj my by sme sa, len – žiaľ- my tie Vaše šmakotiny musíme žiť. Tak Vám prajem, všetkým, aby ste žili život, ktorý žijeme my, aby vám diktovali to, čo diktujete nám, aby ste jednoducho len prežívali, ako prežívame a iba existujeme, my,” odkázala saskárom Ingrid. Dušanovi sa to tiež nepozdáva: „Ja teda neviem – ale keby sa také obrovské množstvo ľudí vyjadrovalo na moju adresu tak urážlivo – mne by teda do smiechu určite nebolo. Ono to skôr vyznieva, že ak sa vám to zdá také vtipné, tak skôr preto, že sú vám tí ľudia a myslím všetci ľudia úplne ukradnutí a vy si proste iba hájite svoje záujmy.” Komentujúci pod prezývkou Pete im odkázal, že to nie sú hejteri, ale to je jedno a aj tak sú mu liberáli ukradnutí. Martin celé video ani nedopozeral. „Tu vidieť len ako si robíte z ľudí srandu. Musel som tie vaše posmešky v polovici vypnúť. Zase mi z vás prišlo zle,” odkázal znechutene politikom.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Sulík a spol. natočili provokačné video: Odpúšťame naším hejterom. Ľudia ostali skôr pohoršení

Odoberať
Upozorniť na
guest
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti