eReport.sk
Adela Vinczeová a Andrea Verešová sa bili o titul krásy, foto: profimedia

Súkromné fotky Adely Vinczeovej: S Verešovou ako šestnástky na jednej izbe!

Známa moderátorka sa venovala kedysi modelingu. Zapojila sa do známej súťaže Elite Model Look, kde bola jej konkurentkou Andrea Verešová.

Preslávila sa síce ako moderátorka, svoju kariéru odštartovala v éteri súkromného rádia, ale v mladosti sa realizovala v úplne inej sfére. Adela Vinczeová (40) mala potenciál stať sa jednou z pochodujúcich krások na prehliadkovom móle. Pred dvadsiatimi štyrmi rokmi sa uchádzala o titul Elite Model Look. Prebojovala sa do celoslovenského finále. V tom čase ho chcela získať aj Verešová (40). Dievčatá boli dokonca počas súťaže spolu na izbe. Finále sa vtedy konalo v bratislavskom dome ROH.

Prišla Linda Evangelista

Moderoval ho Peter Kočiš. Porote predsedala svetová topmodelka Linda Evangelista. Titul nakoniec získala práve škandalózna Andrea Verešová. Vinczeová si spomína na túto udalosť veľmi dobre. Naverbovala ju módna skautka, ktorá chodila po škole. „Moja mama bola rada, že som sa naučila chodiť na podpätkoch a trochu sa líčiť. Uhladilo ma to,” spomínala moderátorka.
Výber adeptiek nespočíval v klasickej kráse, ale vo výnimočnosti. Nemohla však chýbať dokonalá figúra.

Nezmenili sa

Manžel Adely, hlásateľ Televíznych novín Viktor Vincze, zverejnil čierno-biele zábery z Polaroidu. Obe mali vtedy šestnásť rokov a takmer dokonalé miery. Adela síce absolvovala na tvári drobné estetické zákroky, má navyše pár vrások, ale jej súperka vyzerá aj po štyridsiatke ako keby nezostarla ani o rok.

Pomaly tridsaťročné snímky nájdete v GALÉRII!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Sledujte nás

Nehanbite sa, ozvite sa. Radi sa stretávame so zaujímavými ľuďmi a nachádzame nových priateľov.