eReport.sk
Ladislav Štaidl, foto: profimedia

Sukničkár Štaidl zvádzal aj Petru Černockú: Podľahla?

Takmer žiadna sukňa mu neušla! Jeho zvodom podľahlo množstvo žien, no našli sa aj také, ktoré mu dali košom. Hudobník Ladislav Štaidl (†75) zvádzal aj speváčku Petru Černockú (71).

Bol milovníkom žien a veľkým zvodcom. Jeho čaru podľahlo množstvo žien a zvádzal aj svoje kolegyne. Ladislav Štaidl mal ženy jednoducho rád. No nie na všetky jeho šarm účinkoval. Počas kariéry sa stretol aj so známou speváčkou Petrou Černockou.

Keď v roku 1981 uviedla Česká televízia druhú sériu seriálu Nemocnica na okraji mesta, bol to nevídaný úspech. A tak režisér Jaromír Vašta dostal nápad. Chcel urobiť hudobný film Speváci na okraji nemocnice, ktorý mal byť paródiou na seriál. Rolu záletného doktora Blažeja, ktorého hral v seriáli Josef Abrhám, získal Ladislav Štaidl. Rolu naivnej Iny, ktorú stvárnila Andrea Čunderlíková, získala Petra Černocká. „Bolo to dosť divoké. Hodili nás rovno do vody. Takže som prišla na pľac a už som si mala zahrať s Láďom vášnivú scénu. Jemu to nerobilo žiaden problém, mal zvádzanie žien v malíčku. Ja som ale problém mala,“ prezradila Černocká.

Speváčka mala vo filme ukázať aj prsia. „On ma mal ohnúť, no hrôza. Nakoniec ma aj ohol, bol zdatný tanečník. Nakoniec tam dali prsia nejakej striptérky, tak aspoň tak,“ spomína Černocká. Štaidl sa vraj vôbec nebránil milostnému vzplanutiu. Petra však nemala záujem. „Vedela som, že v tom čase chodil s Jitkou Zelenkovou a bol navyše ženatý. Láďa bol krásny chlap, všetky ženy po ňom slintali. Na môj vkus bol však veľmi pekný, uhladený, taký seladón. Ja mám radšej iný kaliber.“

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport