eReport.sk
Waldemar Matuska, foto: profimedia

Štyri roky ho tajila! Olga Matušková priznala priateľa: Áno, žijeme spolu!

Pikantné na celej veci je, že ju osud spojil s manželovým najlepším kamarátom, spoluzakladateľom legendárneho divadla Semafor, Jiřím Plannerom (85).

Presťahoval sa za ňou

Ako je známe, vynikajúci český spevák Waldemar Matuška, mimochodm, narodil sa v Košiciach, zomrel 30. mája 2009 na Floride. Tam sa presťahoval s manželkou, speváčkou Olgou, za slobodna Blechovo (72). Kontakty s rodnou krajinou udržiavali, kým to spevákov zdravotný stav dovolil, do Čiech prilietali pravidelne. Pred štyrmi rokmi začala Olga nový vzťah s Plannerom, ale urputne ho tajila. V týchto dňoch ho však potvrdila českému denníku Aha!: Áno, žijeme spolu!

Ich život riadi počasie

Jiří Planner žil v Los Angeles a aby bol svojej láske nablízku, presťahoval sa za ňou na Floridu. Býva však vo svojom dome: „V Los Angeles má veľa nádherných vecí, tak si pre ne obstaral dôstojné prostredie,“ prezradila Olga s tým, že dom v meste anjelov si ponechal a veru dobre urobil. Dvojica žije pár dní u nej, pár dní u neho. Kde práve sú, záleží aj od počasia: „Keď sa blíži hurikán, odletíme do Los Angeles, keď zemetrasenie, vraciame sa rýchlo na Floridu,“ vysvetlila Olga. Riadia sa vraj mačkou, ktorá cíti zmenu počasia dva dni vopred. Podstatné je, že si s dlhoročným kamarátom dobre rozumejú. Vdova je presvedčená, že Matuška by ich vzťah požehnal: „Walda by si to tak prial. Naviac, Jirka je v rodine už dávno. V New Yorku sa stal kmotrom nášho syna.“

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport