eReport.sk

Stelesnená dokonalosť: Vážne chorá herečka išla takmer donaha!

Odhodila šaty a aj zábrany. Americká herečka Selma Blair, ktorá trpí sklerózou multiplex sa odhalila pre dobrú vec. Predviedla pohľad pre Bohov…

Americká herečka Selma Blair sa vyzliekla aby podporila kampaň a boj proti rakovine prsníka. Podobne sa takto odhalili viaceré známe ženy ako Melanie Griffith, Katy Perry, Kate Hudson, či Zoe Saldana. Samotná Selma však tiež nie je úplne fit. Trpí nebezpečnou sklerózou multiplex. S chorobou sa naučila žiť, hoci niekedy nesmierne trpí. Preto vždy rada podporí hocijakú kampaň, ktorej súčasťou je osveta či ušľachtilá myšlienka.

Selma Blair má dokonalé telo

Keď zhodila šaty, jej fanúšikovia zajasali. Štyridsaťosemročná herečka je totiž stelesnenou dokonalosťou. Na jej tele by ste hľadali chybičku len ťažko. Jej postava je štíhla, pevná a šľachovitá. Ani náznak celulitídy, či gramu tuku navyše. „Zbožňujem keď mi spodná bielizeň sedí,“ napísala Selma.

Pred rokmi túto krásnu herečku preslávil film Veľmi nebezpečné známosti. Ikonickým sa stal bozk, v ktorom ju učila techniku bozkávania jej herecká kolegyňa Sarah Michelle Gellar.

foto: instagram


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Stelesnená dokonalosť: Vážne chorá herečka išla takmer donaha!

Najnovšie