eReport.sk

Starne prirodzene a s gráciou: Sharon Stone je stále kus

Na svoj vek vyzerá božsky. Americká herečka Sharon Stone nestratila nič zo svojho šarmu a z krásy. Starne prirodzene, priznáva vrásky a z pribúdajúcich rokov sa nerúca.

Od čias legendárneho filmu Základný inštinkt ubehlo nemálo rokov. Sharon Stone sa vďaka nemu stala zo dňa na deň celosvetovým a uznávaným sexsymbolom. Jej krása zreje a nepotrebuje množstvo zásahov plastických chirurgov. Práve naopak, charizmatická herečka vrásky priznáva. Stále má výrazné lícne kosti, ostré črty tváre a štíhlu vysokú postavu. Rozhodne vekom nepripomína babičku, ale zrelú a životaschopnú ženu.

Navyše je mamou troch adoptovaných synov, ktorým sa snaží ísť príkladom. S materstvom si poradila aj bez muža, jej finančné možnosti jej pomohli prejsť adopčným procesom. Sharon má za sebou dve manželstvá, no teraz sa po jej boku neobjavuje žiadna láska. V minulosti priznala aj istú dávku bisexuality a stala sa tak vzorom pre mnohé ženy. Okrem filmov Základný inštinkt, či Total Recall ju preslávil film Casino, za ktorý získala Zlatý Glóbus.

foto: profimedia, instagram


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Starne prirodzene a s gráciou: Sharon Stone je stále kus

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti