eReport.sk
Zuzana Belohorcová
Zuzana Belohorcová , foto: profimedia

Stále má blízko k erotike: Zuzana Belohorcová sa predviedla HORE BEZ!

Bývalá moderátorka Zuzana Belohorocová (45) vie stále vzbudiť mužskú pozornosť. Naposledy prekvapila profesionálnou fotografiou hore bez. K erotike má stále dosť blízko.

Pred pár rokmi bola Zuzana Belohorcová na Slovensku známym sexsymbolom. Mužskú fantáziu provokovala v erotických reláciách ako Láskanie, či Peříčko. Aj päť rokov pred päťdesiatkou nestratila nič zo svojho šarmu a sexepílu. Naposledy zverejnila na sociálnej sieti svoju fotografiu hore bez. Je veľmi jemná, decentná a profesionálna. Zuzana sa totiž zverila do rúk profíkov.

Zuzana Belohorcová má stále blízko k erotike: Pózovala aj hore bez!

Foto: Instagram

Na svojom tele pravidelne pracuje a na Tenerife, kde teraz žije, poctivo trénuje s profesionálnym trénerom. Nezanedbáva ani kvalitnú stravu a rada sa zverí do rúk na istej klinike krásy. Zuzana priznáva botox a vylepšené poprsie, ktoré si nechala urobiť po dvoch deťoch.

Naposledy si zaspomínala aj na obdobie, keď pózovala pre mužský magazín Maxim. Na fotografiách z roku 2003 sa predstavila ako zvodná kovbojka. O tom, či by ešte išla do erotickej relácie, prehovorila aj v otvorenom videorozhovore v relácií Na drinku s eReportom. Je známe, že v minulosti pózovala aj pre pánsky časopis Playboy.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Stále má blízko k erotike: Zuzana Belohorcová sa predviedla HORE BEZ!

Aktuálne

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php