eReport.sk
Lucy Lawless, foto: profimedia

Stala sa idolom lesbičiek: Takto sa rokmi menila legendárna Xena

Bola silná, krásna a neoblomná. Bojovníčka Xena sa stala televíznou legendou. Ženy sa jej chceli podobať, dokonca sa stala idolom lesbičiek. Takto sa rokmi menila jej hlavná predstaviteľka Lucy Lawless (52).

Bola nepremožiteľná! Navyše vynikala výnimočnou silou, inteligenciou, bojovnosťou a nezvyčajnou krásou. Bojovníčka Xena sa stala symbolom ženskej sily a nezlomnosti. Jej krásna predstaviteľka Lucy Lawless získala vďaka tejto televíznej postave slávu po celom svete. Ženy a dievčatá sa jej chceli podobať, dokonca sa stala symbolom lesbičiek po celom svete. Jej hlavná predstaviteľka Lucy Lawless vynikala atletickou postavou a výškou 177 centimetrov. Hoci ako Xena bola v televízii tmavovláskou, v reálnom živote je jej prirodzená farba vlasov blond.

Od spomínaného seriálu ubehlo už viac ako dvadsať rokov, no Lucy nestratila nič zo svojho povestného šarmu. Je doslova chameleónom, farbu vlasov mení takmer každý rok. V neskoršom seriáli o Spartakovi sa predstavila ako červenovláska, či blondína. V historickom televíznom žánri sa dokonca aj odhalila a nechýbali ani rôzne pikantné scény. Rodáčka z Nového Zélandu bola aj v súkromnom živote plodná. Je druhýkrát vydatá a má tri deti.

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Stala sa idolom lesbičiek: Takto sa rokmi menila legendárna Xena

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport