eReport.sk
Lucie Bílá
Lucie Bílá, foto: profimedia

Spor Lucie Bílej a Ondrěja Soukupa: Hádka na televíznej obrazovke!

Lucie Bílá (55) sa dostala do sporu so svojím dvorným skladateľom Ondrějom Soukupem (70) a to priamo v televíznom vysielaní. Lucie nechcela, aby vyšla ich spoločná doska, ktorú si dal Soukup k narodeninám.

Soukup nechápal, prečo Bílej album vadil a bojovala proti jeho vydaniu. „Vidíš tento album a poznáš aj tú fotku, je tridsať rokov stará. To je album, ktorý vyšiel k 30. výročiu našej spolupráce a vlastne tak trochu aj k mojim 70-tym narodeninám. Sú na nej tie najlepšie veci, ktoré sme spolu urobili. Ten album je poctou tebe, ale i Gábine Osvaldovej a mne. Zaujíma ma, prečo si proti tomuto albumu tak hrozne bojovala, pretože som vôbec nepochopil, čo sme urobili zle, alebo čo sa vlastne stalo,“ opýtal sa Soukup Bílej v televíznom vysielaní.

Lucie Bílá mala v odpovedi jasno. Nepáčilo sa jej, že sa nebral do úvahy jej názor a album napriek tomu vyšiel. „Že sa mi toto stane v 55 rokoch som vôbec netušila. Nie som vôbec zvyknutá, že keď urobím rozhodnutie, alebo o niečo poprosím, tak mi nie je po vôli. Keď mám k tomu nejaké argumenty, alebo poviem nie, ja nesúhlasím,“ odpovedala rázne Bílá.

Tá k Soukupovi necíti žiaden hnev. Nepáčila sa jej zvolená forma. „Nemám rada keď sa veci robia za chrbtom! Ondru mám rada, je to človek, s ktorým sme prežili veľmi veľa vecí, objímam ho k jeho narodeninám a ďakujem mu za 20 rokov spolupráce, ale za tento posledný album neďakujem,“ stála si za svojím Bílá, s tým, že má rada veci pod kontrolou.

„Veľmi ma to mrzí. Bola by som veľmi rada keby som mohla do tvorby tohto CD niečo povedať, nedala by som tam túto fotku, dala by som tam zaujímavejšiu a nemám rada keď niekto robí niečo hoci som vyslovene povedala, že to nechcem. Je to zvláštne a nepáči sa mi to,“ dodala speváčka. Je zvyknutá na niečo iné. „Obklopujem sa ľuďmi, ktorí majú ku mne iný prístup,“ uzavrela túto kauzu.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Spor Lucie Bílej a Ondrěja Soukupa: Hádka na televíznej obrazovke!

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti