tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk
Kristián Karika, mladý futbalista sa zabil
Kristián Karika, foto:spartakmyjava

Spoluhráči si nevedia vysvetliť smrť mladého futbalistu, Kóňa: Je to hrozné

Pred pár dňami zasiahla futbalový svet tragická správa o úmrtí mladého a talentovaného hráča Spartaka Myjava Kristiána Karika († 20). Dnes sa k situácii, ktorá prechádzala tragickej udalosti vyjadril pre Nový Čas kapitán tímu a bývalý spoluhráč mladíka Tomáš Kóňa.

Bývalý hráč Slovana či Senica si nevie tragickú udalosť rovnako ako jeho spoluhráči vysvetliť. „Je to hrozné. Ešte v utorok sme sa spolu rozprávali. Pýtal som sa ho, ako ide škola a dva dni nato som sa dozvedel tú strašnú správu. Úplne ma to zaskočilo. Spáchať samovraždu? To musí byť človek celkom na pokraji. Nebadal som na ňom, že by bol schopný niečo také urobiť,“ povedal jeden skúsený hráč a bývalý reprezentant Kóňa.

Tomáš Kôňa si nevie smrť spoluhráča vysvetliť – Foto: tasr

„Spoluhráči, ktorí s ním bývali v byte, hovorili, že v osudný deň bolo všetko v poriadku. Kiko vstal, urobil si raňajky a vytratil sa von. O pár hodín bol mŕtvy“ smutne konštatoval. Mladý Kristián „našiel“ smrť na koľajisku v piatok vo večerných hodinách.

Kristián bol nádejným futbalistom, ktorý mal kariéru pred sebou – Foto: spartakmyjava.sk

Podľa spoluhráčov nemal 20-ročný futbalista ľahký život a vyrastal prakticky bez rodičov. Mamu mu zavraždil jeho vlastný otec, ktorý následne rovnako spáchal samovraždu skokom pod vlak.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Spoluhráči si nevedia vysvetliť smrť mladého futbalistu, Kóňa: Je to hrozné

Futbal

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku