eReport.sk
Marián Greksa, foto: profimedia

Spevák Marián Greksa sa obul do Matoviča. Zložil mu pesničku!

Došla mu trpezlivosť? Rockový spevák sa pokúsil o letný hit, ktorý je určený pre “milovníkov” ministra financií.

Z dielne Mariána Greksu (62) uzrela svetlo sveta veselá pesnička s neveselým odkazom. Bývalému premiérovi nastavil zrkadlo a vytkol mu niekoľko prešľapov, ktoré zhudobnil do rytmických rýmov. Pesnička Vypadni klamár, vypadni podvodník, vypadni plagiátor je chytľavá. Len, bohužiaľ, keby to nebola realita.

Je to pár mesiacov, čo kapela Heľenine oči uspela s hitom “NAKA”, ktorý je obrazom neustáleho zatýkania najvyšších verejných činiteľov na Slovensku. Najnovšie sa hudobnou novinkou pochváli aj spevák Marián Greksa, ktorý je známy pôsobením v skupine Modus a Demikát. Jeho hudobný počin sa šíri sociálnymi sieťami rýchlosťou blesku: „Čakali sme zmenu, tá bohužiaľ padla, my sme vôbec nečakali chlapa, sraľa, banda.” Spevák si svoj text v klipe náramne užíva: „Bojovník sa zmenil z hrdinu na sráča. Tečú z neho litre klamstiev a to nás vytáča,” hovorí z duše tisíckam Slovákov. „Nemení sa účes ani rétorika, zmenilo sa postavenie a narástla pýcha. Nikto ti neverí, máme na to dôvod, každý z nás už čaká, na tvoj rýchly odchod,” nôti do taktu Greksa. Zrejme je otázkou času, kedy Igor Matovič napíše k tomuto videoklipu vtipne nevtipný status na Facebooku.

Znechutený

Greksa sa pred rokmi sám angažoval v politike. Učarovala mu tá komunálna. Bol dokonca členom SaS, ale táto spolupráca neskončila šťastne. Na Sulíka po odchode zo strany nakladal kade chodil: „Ublížil mi tým, že ma sklamal ako človek. Ja som mu veľmi veril a bol to posledný politik, ktorému som veril. Áno. Som z toho frustrovaný. Som frustrovaný z toho, že oficiálne podporuje Galka a pritom ho chcel potopiť za najmenšiu výhodu pre seba,” vylial si vtedy srdce. „Prečo po veľmi krátkom čase, ako sa k nemu dostali bližšie, odišla zo SaS prievidzská skupina na čele s Andreou Filt, ktorí boli jeho najväčší stúpenci pri voľbe predsedov (Kollár versus Sulík) a chrlili síru a oheň na jeho obranu? Stačilo pár pracovných mesiacov v jeho blízkosti a pochopili nás, ktorí sme odišli,” uzavrel s tým, že Sulíkov prívrženec už nie je.

Foto: profimedia

Foto: youtube

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport