eReport.sk
Zdroj: instagram NM

Speváčka šokovala svet bizarným tvrdením: TOTO podľa nej urobí očkovanie so semenníkmi

Krátko po tom, čo americká speváčka Nicki Minaj (38) oznámila, že sa nezúčastní pondelkového Met Gala. Zverila sa svetu s bizarným príbehom kamaráta svojho bratranca. Vakcína proti COVID-19 mu mala spôsobiť erektilnú disfunkciu.

Slávnostná benefičná akcia Met Gala na podporu Metropolitného múzea umenia v New Yorku sa Nicki nemohla zúčastniť. Dôvodom bolo vyžadovanie očkovania zo strany organizátorov, ktoré speváčka nemá. „Chcú, aby ste boli očkovaní na Met Gala. Ak sa nechám očkovať, nebude to pre Met Gala,“ napísala na Twitteri. „Bude to vtedy, keď budem cítiť, že som si urobila dostatočný prieskum,“ dodala k svojmu hľadaniu informácií o vakcíne.

Zdroj: Twitter

Zatiaľ, čo by sa mohlo zdať, že sa správa len zodpovedne, o pár minút neskôr sa k vakcínam vyjadrila ešte raz. „Môj bratranec v Trinidale sa nenechá zaočkovať, pretože jeho kamarát sa po vakcíne stal impotentným,“ rozpísala sa Nicki. „Jeho semenníky opuchli. Bol pár týždňov pred svadbou, ale jeho snúbenica ju zrušila,“ pokračovala v neuveriteľnom príbehu kamaráta svojho bratranca.

Zdroj: twitter

Dôvodom opuchu je najskôr toto

Novinár Kurt Eichenwald upozornil, že určite nejde o vedľajšie účinky vakcíny. Pravdepodobne ide o hydrokélu, ktorú môže spôsobiť zranenie alebo pohlavná choroba. „Kamarát vášho bratranca si pravdepodobne chcel iba užiť flirt pred svadbou a nakazil sa chlamýdiami alebo kvapavkou a teraz iba z toho viní očkovanie. Potrebuje lekára,“ reagoval Eichenwald.

Americké centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) však tvrdí, že neexistuje žiaden dôkaz, že by vakcíny, vrátane tých proti COVID-19 spôsobovali problémy s mužskou plodnosťou. S rovnakým záverom prišla aj štúdia Univerzity v Miami, ktorá sa zaoberala účinkom mRNA vakcín na kvalitu spermií. Prišli k záveru, že: „U zdravých mužov neprišlo k žiadnemu významnému poklesu žiadneho parametru spermií.“

Zdroj: instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport