eReport.sk
Kristína Peláková, foto: profimedia

Speváčka Kristína prisahá na tento nápoj. Vďaka nemu po pôrode expresne schudla!

Obľúbená speváčka z východu Kristína Peláková (33) síce tehotenstvo tajila, teraz však pravidelne prispieva informáciami o materstve a životnom štýle.

Lásku našla po boku svojho dlhoročného partnera Mariána Kavuliča, s ktorým sa už stihla zosobášiť aj založiť rodinu. Jej verní fanúšikovia do posledného momentu netušili, že speváčka je v inom stave. Pochválila sa im až spoločnou fotkou so synom Radoslavom. Teraz už s dieťaťom pravidelne prispieva na sociálne siete. Najviac času trávi v prírode. Speváčka takmer vôbec nepoužíva mejkap a napriek tomu vyzerá skvele. Podľa nej za to môže aktívny pohyb na čerstvom vzduchu a nápoj plný vitamínov. Každé ráno si pripravuje drink zo zeleného jačmeňa: „Má na mňa balhodárne účinky a zakaždým ulahodí môjmu žalúdku,” pochválila sa vychytávkou. Obľubujú ho aj mnohé svetové celebrity.

Nie je však jačmeň ako jačmeň

Ak chcete investovať do kvality treba na obale sledovať viacero atribútov. Zásadný vplyv na kvalitu zeleného jačmeňa má miesto jeho pôvodu. Mladý jačmeň vyžaduje skutočne dobrú pôdu na pestovanie, čisté ovzdušie a dostatok slnečného svitu. K najlepším lokalitám preto patrí americký Utah, kde sa nachádzajú bývalé sladkovodné jazerá vytvárajúce perfektné podmienky na pestovanie. Dobrý mladý jačmeň sa pestuje aj na Novom Zélande či v Austrálii. Aby boli výrobcovia a distribútori schopní zachovať v mladom jačmeni čo najviac vitamínov, minerálov a aktívnych enzýmov, musia ho nielen žať v dobe, kedy dosahuje výšku maximálne 20-25 cm, ale aj spracúvať (sušiť) pre teplote do 31°C. Na obale či letáku musí byť uvedený obsah účinných látok a certifikát.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Speváčka Kristína prisahá na tento nápoj. Vďaka nemu po pôrode expresne schudla!

2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php