eReport.sk
Speváčka Ewa Farna, foto: profimedia

Speváčka Ewa Farna si v obývačke spravila pláž. Pozrite na ten nápad!

Každý sa s pandémiou vyrovnáva po svojom. Mladej speváčke, tak veľmi chýba slnko a pláž, že sa rozhodla atmosféru vyčarovať doma.

Ewa Farna (27) má doma nepochybne pozorného manžela. Cnie sa jej za exotikou a tak speváčkin zákonitý začal konať. Na televízii jej nastavil obrázok pláže s blankytne modrým morom. Priniesol plážové lehátko, slnečné okuliare, do ruky jej dal osviežujúci nápoj. Z deky nápadite vytvoril pieskovú pláž. Vtipne obrázok doladil plutvami a potápačskými okuliarmi. „Chcela by som naozaj už niekam k moru, vieš, že by sa Arta hral na piesku, my s drinkom, pohoda, akoby nejako na samotke, ale v exotike. Déčko zo slnka, lepšia nálada, rozumieš,” ponosovala sa Ewa Farna manželovi aj za ich syna. Ani vo sne ju nenapadlo čo jej slová spustia.

Domáce Emiráty

Manžel Martin jej s povzdychom odpovedal, že sa predsa nedá cestovať ani medzi okresmi: „Veď nemôžeme cestovať ani medzi okresmi, ani na sviatky nevidíme rodinu, tak to naozaj nemôžeme nikam ísť, ani do práce, to je úplne proti zmyslu tých opatrení,” odpovedal speváčke, ale v hlave mu už bežal plán ako ju rozveseliť. Farna pokračovala v nariekaní: „Ale veď tu je situácie snáď najťažšia a už mi fakt hrabe stále doma. Potrebujem niekam vypadnúť. Naviac všetci na tom Instáči sa chvália Dubajom alebo Kanárskymi. Vieš, ako by som tiež chcela, piesok, palmy…,” pokračovala. Zatiaľ čo si umelkyňa odskočila na toaletu čakalo ju už plážové zátišie: „No, Dubaj to nie je, ale snaha sa cení,” zasmiala sa a zverejnila domácu pláž, ktorú dizajnoval jej manžel.

V GALÉRII nájdete ich unikátny nápad! Spravili by ste si to aj vy?

Foto: instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport