eReport.sk

Soňa Skoncová exkluzívne: Všetko o mojom tehotenstve

Najprv dieťa, potom svadba. Povedala si známa moderátorka a modelka Soňa Skoncová. Je v polovici piateho mesiaca a zatiaľ pribrala 5 kilogramov. „Toľko zmrzliny ako jem teraz som nezjedla za celý svoj život,” tvrdí. Poskytla nám exkluzívny rozhovor o svojom prvom tehotenstve.

Bývalá modelka a moderátorka jojkárskeho Topstaru Soňa Skoncová je tehotná. Aktuálne je v polovici piateho mesiaca tehotenstva. „Keď som sa dozvedela, že som tehotná, bol to úžasný pocit. Musela som si nakúpiť niekoľko tehotenských testov rôznych značiek, aby som sa presvedčila o správnosti výsledku,” začína svoj tehotenský príbeh Soňa Skoncová.

Najprv dieťa, potom svadba

S partnerom Robom sú spolu dlhých osemnásť rokov. Minulý rok ju požiadal o ruku v ich milovanom Los Angeles. Svadbu však pre Covid 19 odložili. „Bábätko prišlo v najlepšiu dobu, akú mohlo prísť. Dozariaďovali sme náš apartmán v Bojniciach a jedna izbička tam ešte ostala prázdna. Na tú sa môžeme vrhnúť teraz. Svadba môže prísť až po dieťaťku, rada by som si ju užila bez všemožných obmedzení,” tvrdí Soňa. S dieťatkom vyčkávali, lebo žili pomerne rušným pracovným a cestovateľským životom.Obaja si myslíme že to tak malo byť a o to viac sa teraz tešíme na to, že z nás už onedlho budú rodičia. Budeme si môcť dieťa užiť a venovať mu všetok čas, ktorý si zaslúži, pretože príde do stabilnej , milujúcej a zabezpečenej rodiny,” vysvetľuje brunetka.

Bez ranných nevoľností

Soňa sa cíti úplne fantasticky a jej tehotenstvo sa zaobišlo bez ranných nevoľností. Je vďačná, že jej tehotenstvo je zatiaľ bez akýchkoľvek komplikácií. V jedení sa neobmedzuje, práve naopak, dopraje si všetko. „Mám trošku viac chuť na sladké jedlá. Celý svoj život som bola skôr “slaný typ.” Každý deň si doprajem nejaký ten koláčik, alebo zmrzlinu. Mám pocit, že toto leto som zjedla snáď najviac zmrzliny za celý môj život,” tvrdí. Dopraje si pravidelné prechádzky so psíkom a začala aj s tehotenskou jógou. „Hlavne sa chcem naučiť správne dýchať, aby som mala vhodnú prípravu na samotný pôrod. S dychom mám totiž problémy už od prvého mesiaca tehotenstva. Len sedím a rozprávam a ostanem zadýchaná( smiech).” Pribrala zatiaľ len 5 kilogramov, jej mama však počas tehotenstva pribrala 30 kilogramov. „Verím, že nepôjdem v jej šľapajách. Prvýkrát v živote si užívam priberanie a v ničom sa neobmedzujem.” Vzdať sa musela len zimných športov ako je napríklad snoubordovanie, ale to jej vôbec neprekáža. Mená pre bábätka pripravené majú, no pohlavie zatiaľ tají. Soňa ešte stále pracuje. Živí ju jej vlastná značka, moderovanie pre jojkársky Topstar a mnohé instagramové spolupráce.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Soňa Skoncová exkluzívne: Všetko o mojom tehotenstve

Najnovšie