eReport.sk
Zľava, Erik Majský, Lýdia Eckhardt a Eva Majská, foto: profimedia

Šokujúci ROZCHOD v rodine odsúdeného pracháča! Zamiešala karty táto sexica?

Nečakané! Známy fitnesák sa roky objavoval po boku dcéry Jozefa Majského Evy Majskej. Dvojica už spolu žila v jednej domácnosti. Čas trávil aj s jej synom Alexom. V rodine Majských už bol “ako doma”. Rozprávke je však koniec.

Vyšli s pravdou von. Tréner Jany Landl (36) má po boku novú ženu. Je ňou druhá vicemiss z roku 2003 Simona Brnová-Slobodníkova (36). Podľa našich informácií je dvojica spolu približne mesiac. Obidvaja majú za sebou dlhodobé vzťahy. Simona bola vydatá za podnikateľa Andreja Brnu. Ten stojí napríklad za skrachovaným nákupným centrom vo Voderadoch. O manželskej kríze sa šuškalo dlho. Teraz už zdroj blízky vicemiss hovorí o rozvode. Fakt potvrdzuje Slobodníkovej nový románik. Lásku našla po boku športovca, ktorý bol roky spojený s dedičkou impéria Jozefa Majského. Eva Majská (46) sa dala s Landlom dokopy tesne po rozvode s Martinom Šebom. Ich vzťah začal na športovisku. Eva si Janyho najala ako osobného trénera. Pracovný vzťah časom prerástol do partnerstva. Martin Šebo je dnes ženatý s moderátorkou Monikou Bruteničovou.

Vyšli s pravdou von


Jany Landl mal po boku Evy Majskej skvelý život. S jej rodinou absolvoval mnoho luxusných dovoleniek. Lietal súkromným tryskáčom. Tohto životného štýlu sa vzdal údajne takmer pred rokom. Dvojica išla od seba. V náručí svalnatého trénera našla teraz útočisko mama dvoch detí, krásna Simona. Svoj vzťah už zverejnili na sociálnej sieti: „Ďakujem, že môžem byť pri tebe tým, kým chcem byť. Ďakujem, že si mi ukázala, čo je pravá láska. Ďakujem, že si ma zachránila. Ďakujem, že si ma chytila za ruku, objala a si tu pre mňa,“ napísal. S jeho slovami sa stotožnila a vyznanie zdieľala na svojom profile.

Vysokú pozíciu mal na dosah

Simona Brnová-Slobodníková sa zviditeľnila vďaka súťaži krásy, známeho má aj otca. Marian Slobodník bol policajný pridelenec v Chorvátsku a riaditeľ Krajského riaditeľstva PZ v Banskej Bystrici. Bol horúcim kandidátom na prezidenta policajného zboru. Slobodník čelil v rokoch 2011 a 2012 dvom kauzám. Denisa Saková to nevnímala ako problém, pretože boli podľa nej vysvetlené. „Pokiaľ ho pán prezident vymenoval v roku 2016 za generála, tak zjavne nebola pochybnosť o nejakých škrupuliach alebo zlyhaniach,“ argumentovala. Peter Pellegrini mu dal stopku, do funkcie sa nedostal. Argumentoval, že Slobodníkov vtedajší zať Andrej Brna podnikal s Ladislavom Bašternákom. Keď Slobodník v roku 2010 odišiel z polície, zamestnal sa vo firme, ktorá predtým mala na krajskom riaditeľstve v Banskej Bystrici, ktorému šéfoval, veľa zákaziek. Bol tiež podozrivý, že vybavoval dopravný priestupok milionára Alexandra Rozina mladšieho.

Foto: instagram


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Šokujúci ROZCHOD v rodine odsúdeného pracháča! Zamiešala karty táto sexica?

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti