eReport.sk
foto: facebook J. C.

Šokovaná Cigániková: Takúto ochotu nečakala!

Takýchto susedov jej môžu všetci závidieť. Poslankyňa za SaS Jana Bittó Cigániková už nejaký ten deň musí byť zavretá doma spolu s deťmi, pretože jej vyšiel pozitívny PCR test na COVID-19. Odkedy však dala svetu vedieť, čím si prechádza, začali sa na ňu sypať správy a odkazy, s ktorými nerátala.

Denne jej totiž niektorí ľudia volajú či píšu, aby vedeli, či je v poriadku. „Je to fakt milé a pre mňa príjemne prekvapivé. V tej politike predsa len pri tom množstve hejtov niekedy zabúdate, že väčšina ľudí je srdečných a prajných,“ prezradila Cigániková, ktorá si tiež nachádza pred dverami rôzne dary ako napríklad vitamíny, knihy či kváskový chlieb.

Zdroj: facebook JBC

Nedávno dostala s deťmi chuť na šišky, ale nemali doma potrebné prísady. Napísala teda na sociálnu sieť a pomoc sa doslova prihrnula. „Do pár minút sme mali pred dverami nielen droždie, ale aj kopu džemov a ďalšie prísady,“ pochválila susedov Cigániková a to ešte nebol koniec. Našli sa dokonca aj susedy, ktoré jej spravené dobroty priniesli rovno domov. „Šišky sme práve dojedli a musíme priznať, že boli tisíckrát lepšie ako tie naše, ktoré sme robili prvýkrát,“ prezradila poslankyňa, ktorá sa rozhodla, že po vyzdravení pôjde k susedám na školenie. „Ďakujem svojim úžasným susedom a blízkym a dávam si záväzok, že každý ich dobrý skutok pošlem ďalej,“ odhodlala sa politička.

Bittó Cigániková vo štvrtok na sociálnej sieti oznámila, že bola pozitívne testovaná na COVID-19. Odvtedy je v domácej karanténe spolu so svojimi deťmi.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport