eReport.sk
Sneženie
Sneženie. Ilustračné foto: tasr

Sneženie komplikuje dopravu na východe krajiny, uzavreli viaceré úseky

Sneženie komplikuje dopravu na východnom Slovensku. Z viacerých miest hlásia skrížené kamióny, neupravené a nezjazdné cesty i nehody. Horský priechod Branisko uzavreli pre všetku dopravu.

Sneženie komplikuje život všetkým. Polícia upozorňuje, že na Štóskom kopci nad obcou Smolník je cesta pre skrížený autobus prejazdná v jednom smere. Veľmi komplikovaná situácia je podľa policajtov v úseku Veľaty – Čerhov. „Nachádza sa tam asi 30 kamiónov, úsek je nateraz neprejazdný,“ uviedli s tým, že uzatvorená je aj Jahodná.

Za Čerhovom v smere na Trebišov sú skrížené kamióny. Úsek je veľmi ťažko prejazdný. Za Malou Idou smerom do Košíc sa podľa vodičov skrížilo viacero vozidiel a úsek je uzavretý. Nehodu hlásia na diaľnici D1 za Košickými Oľšanmi smerom na Bidovce, kde skončilo auto v pravých zvodidlách.

Na horskom priechode Vernár je súvislá vrstva snehu a odstavené nákladné autá. Neupravené cesty hlásia na Spišskej Magure. Na diaľnici D1 medzi Levočou a Beharovcami znížili podľa Zelenej vlny RTVS pre nepriaznivé počasie rýchlosť na 80 kilometrov za hodinu.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Sneženie komplikuje dopravu na východe krajiny, uzavreli viaceré úseky

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php