eReport.sk
Kráľovná Alžbeta II. ,foto: profimedia

Smutný Silvester kráľovnej Alžbety II.: Bez rodiny, alkoholu a dôležitých tradícií

Kráľovná Alžbeta II. (94) zažila vôbec najsmutnejšie sviatky počas celej svojej vlády. Nielen Vianoce, ale aj Silvester musela prežiť v izolácii na hrade Windsor. Kvôli pandémii sa musela vzdať veľkolepých osláv s príbuznými, litrov kvalitného alkoholu a jedinečného zábavného programu.

Podľa zahraničných médií strávila Alžbeta II. Vianoce na hrade Windsor so svojím manželom princom Philipom a pravdepodobne aj s rodinou svojho syna, vojvodu z Wessexu, Edwardom. Vianoce v izolačnej bubline boli priamym dôsledkom nariadenia britskej vlády, ktorá svojim občanom povolila cez sviatky iba stretnutia dvoch rodín. V podobnom, ak nie smutnejšom duchu, prežila panovníčka tento Silvester.

Kráľovná pred svojím sídlom vo Windsore, foto: profimedia

Neutíchajúca pandémia koronavírusu ju pripravila o tradičné sviatky na panstve Sandringham, kde si úzky okruh rodiny pripije drahým šampanským a zahrá množstvo zaujímavých hier, okrem iného aj pantomímu. Počas silvestrovskej noci zostáva celá rodina hore, aby mohla privítať nový rok ako sa patrí. Túto tradíciu podľa všetkého Alžbeta II. neopúšťa. Tento Silvester a pohľad z okna bol však pre ňu temnejší, než na aký bola doteraz zvyknutá.

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Smutný Silvester kráľovnej Alžbety II.: Bez rodiny, alkoholu a dôležitých tradícií

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport