eReport.sk
Foto: instagram

Smutná správa zasiahla fanúšikov The Kelly Family. Zomrela jedna zo sestier tejto rodiny

Asi neexistuje nikto po tridsiatke, kto by si nepamätal fenomén s menom The Kelly Family. V časoch najväčšej slávy v 90-tych rokoch vyvolali ošiaľ všade, kde sa objavili. Pred niekoľkými rokmi ukončili svoju spoločnú kariéru, aj keď sa hudbe takmer všetci naďalej, aj keď každý zvlášť, venovali. Žiaľ, jedna sestra slávnych súrodencov sa už na pódium nepostaví.

Dnes (20.4.) sa na oficiálnej instagramovej stránke The Kelly Family objavila smutná správa, ktorá zasiahla fanúšikov tejto rodiny. Len 45-ročná Barby Kelly dva týždne pred svojimi 46. narodeninami zomrela. Bližšiu príčinu smrti neuviedli.

Barbara Ann Kelly sa narodila 28. apríla 1975 v Španielsku. V rodinnej kapele hrala na perkusie a gitaru. Patrila k tým členom rodiny, ktorí si slávu a pozornosť príliš neužívali a v roku 2000 sa stiahla z očí verejnosti. So súrodencami však neprestala pracovať. Spolupracovala na pesničkách, avšak na pódium sa už nikdy nepostavila. Barby slávu neuniesla a roky trpela psychickými problémami. V roku 2013 sa jej brat Jimmy na sociálnej sieti vyjadril k jej stavu: „Barby trpí už mnoho rokov psychickou chorobou, ktorá znemožňuje, aby žila sama, postarala sa o seba a bola sama za seba zodpovedaná. Musí byť pod trvalým dohľadom,“ píše portál expres.de.

Šokujúca a smutná správa na instagrame dnes zasiahla fanúšikov. – Foto: instagram the kelly family

„Naša milovaná sestra odišla po krátkej chorobe. V tejto chvíli nedáme žiadne ďalšie vyjadrenia, stále žialime pre túto obrovskú stratu. Barby nám všetkým bude príšerne chýbať a navždy si ju ponesieme v našich srdciach a spomienkach,” píše sa vo vyjadrení kapely na instagrame. Maite Kelly venovala staršej sestre tiež dojímavú spomienku: „Mama Barbara a papa Dan ťa už držia silno vo svojom náručí. Teraz si doma.“

Zdroj: youtube

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport