eReport.sk
Petr Kellner, foto: facebook

Smrť Petra Kellnera: Vdova jeho parťáka z havarovaného vrtuľníka prehovorila o pohrebe

Vdova po parťákovi Petra Kellnera (56) Benjaminovi Larochaixovi (50), ktorý zahynul spoločne s českým miliardárom a tromi ďalšími Američanmi prehovorila. „Priatelia, mám pár správ o organizácií pohrebu,“ napísala na facebooku Géraldine Dupont Larochaix.

„Viem, že niektorí z vás cítia potrebu a chuť prísť osobne. Obrad bude len pár krokov od nášho domu v Saint – Laurent-de la Côte,“ priblížila miesto. Benjamin bol Francúz zo Savojska. „Bohužiaľ vám momentálne nemôžem dať presný dátum, ešte to potrvá dlho. Pohreb možno bude 10.,12. apríla, možno dokonca neskôr. Dostávame úžasné a milé prejavy podpory, ktoré nás hrejú pri srdci,“ zakončila Géraldine Larochaix príspevok na facebooku.

S Benom má dva deti. Dcéra Thalia a syn Noé zdedili otcovu vášeň pre zimné športy. Svoje deti bral Larochaix aj do Špindlerovho mlyna, kde Kellner investoval. Mladé talenty tam trénoval jediný muž, ktorý prežil -David Horváth. Larochaix jazdil s Kellnerom na hory pomerne často, vrátane horskej chaty Tordrillo Mountain Lodge na Aljaške, odkiaľ sa však už z výletu nevrátili. Stopy na sociálnych sieťach ukazujú, že priateľské vzťahy panovali medzi oboma rodinami. Napríklad vdova Géraldine sleduje na Instagrame Annu Kellnerovú – najstaršiu z detí zosnulého miliardára.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity