eReport.sk
Ľuboš Blaha, foto: tasr

Smerák Blaha žiari šťastím. Nový prírastok do rodiny!

Dlho sa bránil, nakoniec však podľahol. Smerácky poslanec Ľuboš Blaha, ktorý sa v pléne predvádza ako drzý kritik súčasnej vlády, je zrejme doma ako baránok. Tento raz ustúpil manželke a k desiatemu výročiu sobáša jej zaobstaral naozaj netradičný darček.

„Polroka ma manželka lámala. A ja som polroka odolával. Dnes Zuzka vyhrala,“ povzdychol si „zlomený“ Blaha. Manželka si totiž chcela zadovážiť psa a tak politik nakoniec ustúpil. „Zuzka dostala darček k nášmu 10. výročiu svadby, detičky sa tešia zo šteniatka, a ja? Ja len dúfam, že ranné venčenie neostane na mňa,“ dúfa naivne poslanec, ktorý má prvý raz v živote štvornohého parťáka.

Zdroj: fb/LBlaha

V rodine si aspoň presadil, aby sa sučka volala po známej umelkyni. „Volá sa Frida. Má osem týždňov a vyzdvihli sme si ju v útulku v Považskej Bystrici,“ prezradil Blaha. Síce sa tváril ako odporca živého tvora v domácnosti, ale ako to už býva, nakoniec zmäkol.

Netrvalo dlho a už sa politik nad novým členom rodiny rozplýval. „Frida je skvelá a máme z nej veľkú radosť,“ chválil sa. Poslanec tiež prosil ľudí, aby mu dali aj nejaké rady. Zosypali sa ich stovky. „Nemali ste veriť, že ranné venčenie neostane na vás. Ale to je dobre, lebo musíte ísť von, aj keď sa vám nechce. Lebo im sa chce vždy,“ znela jedna z rád.

Zdroj: fb/LBlaha

„Môže sa stať, že sa deťom nebude chcieť ísť so psíkom von. Keď sa to stalo u nás, bez slova som sa obliekla, zamkla wc a išla von. Nebola som dlho a keď som prišla, deti nariekali, že chcú ísť na záchod. A ja som im vysvetlila, že takto je psíkovi, keď potrebuje ísť na potrebu. Odvtedy nebol problém, kto s ním pôjde a hneď,“ poradila Blahovi diskutujúca.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Smerák Blaha žiari šťastím. Nový prírastok do rodiny!

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php