eReport.sk
Ľuboš Blaha (Smer-SD). Foto: tasr

Smerák Blaha sa „vypína“, bude aj bez internetu! Prečo sa tak rozhodol?

Podpredseda opozičného Smeru Ľuboš Blaha oznámil, že opúšťa online svet. Dá si pokoj s politikou aj internetom. Svojim fanúšikom sa zároveň poďakoval za všetky správy a komentáre.

Najaktívnejší slovenský politik na Facebooku v piatok oznámil, že sa musí vypnúť. Jedným dychom však sľubuje, že to nebude trvať dlho.

„Milí priatelia, zhruba na týždeň vypnem svet, potrebujem odcestovať a prečistiť si hlavu. Bez internetu, bez politiky. Aspoň na chvíľu. Ďakujem za všetky vaše správy a komentáre, o pár dní som späť a pokračujeme spoločne v boji. Krásny oddych s rodinkami vám želám a držme palce našim v hokeji,“ napísal vo svojom piatkovom statuse Blaha.

Zdroj: fb/LBlaha

Gabriel Tóth z Katedry komunikácie nedávno zverejnil zverejnil na sociálnej sieti dáta o desiatke najpopulárnejších slovenských politikov na Facebooku, pričom lídrom tohto zoznamu je práve Blaha. “Na základe dát z roku 2021 sme zostavili rebríček TOP 10 politikov s najvyšším počtom interakcií – súčet reakcií, komentárov a zdieľaní (chýbajú tam dáta za Matoviča, keďže má osobný profil. Náš odhad je, že je hneď druhý za Blahom),” spresnil Tóth vo svojom príspevku.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Smerák Blaha sa „vypína“, bude aj bez internetu! Prečo sa tak rozhodol?

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport

Zaujímavosti