Nevyšlo to! Slovensko prehralo s Ukrajinou a cestu do play-off si poriadne skomplikovalo

Nevyšlo to! Slovenskí futbalisti prehrali svoj druhý zápas na majstrovstvách Európy v Nemecku. Podľahli futbalistom Ukrajiny 1:2.

Komplikácie

Zverenci Francesca Calzonu si tak poriadne skomplikovali prípadný postup do vyraďovacej fázy turnaja. V piatkovom stretnutí E-skupiny síce vyhrávali po prvom polčase 1:0 vďaka Ivanovi Schranzovi, no na aktivitu súpera po zmene strán nestačili. O víťazstve Ukrajincov rozhodol v 80. minúte Roman Jaremčuk. O tom, či Slováci postúpia do vyraďovacej fázy, sa tak rozhodne v záverečnom skupinovom dueli s Rumunskom, ktorý je na programe v stredu o 18.00 h vo Frankfurte.