eReport.sk

Slovenské ženy zaplakali: Boris Valábik sa oženil!

Najsexi bývalý hokejista a komentátor Boris Valábik už nie je voľný. V týchto dňoch zverejnil fotografie zo svojej svadby. Zatiaľ, čo jeho manželka Lucia je v týchto dňoch najšťastnejšou ženou, ostatné Slovenky horko zaplakali.

Dvojmetrový hokejový obranca, športový komentátor a najnovšie aj moderátor Boris Valábik je už nedostupný. Svoje áno povedal priateľke Lucii, ktorú pred rokom požiadal o ruku. Aj napriek korone svoj sľub do bodky splnil. Na svojom Instagrame sa pochválil svadobnými fotografiami. Bývalému športovcovi v poslednom čase ide karta. Aktuálne beží na obrazovkách RTVS jeho šou s Mariánom Gáboríkom s názvom Boris a Brambor.

Boris sa konečne oženil

Zo dňa na deň sa tak stal Boris slovenským sexidolom, pred ktorým sa skláňa aj Zdena Studenková. Vďaka urastenej postave, výbornému prejavu a príťažlivému zovňajšku je pre ženy nesmierne atraktívny. Jeho srdce si však nadobro získala len dlhoročná priateľka Lucia, ktorú spoznal vďaka práci v polícií. Na najnovšej fotke sa pochválil záberom z kostola, ku ktorému napísal. „Game over. D-day. Frajeriek môže mať chlap veľa. Aj by mal mať, aby vedel, že tá pravá do života je skutočne tá pravá,“ napísal k fotke ženích. Mladomanželom gratulujeme!

Na svadbe nechýbali ani klasické zvyky

foto: instagram


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Slovenské ženy zaplakali: Boris Valábik sa oženil!

Najnovšie