eReport.sk
Slovenskí futbalisti, foto:tasr

Slováci dorazili do Azerbajdžanu, Slovák: Musíme sa zlepšiť

Slovenskí futbaloví reprezentanti dorazili v stredu večer do dejiska zápasu Ligy národov proti Azerbajdžanu. Tím odohrá v piatok prvý z dvoch vzájomných duelov 3. skupiny C-divízie na štadióne Dalga Arena v Baku.

Slováci sa pokúsia napraviť dojem z domácej prehry 0:1 s Kazachstanom a po týždni nadviazať na triumf nad Bieloruskom, ktoré zdolali na neutrálnej pôde v Novom Sade 1:0 po presnom zásahu Tomáša Suslova.

Proti Azerbajdžanu nastúpia už bez odvolaného trénera Štefana Tarkoviča, ktorého dočasne nahradili jeho asistenti Samuel Slovák a Marek Mintál. „Treba akceptovať situáciu, ktorá nastala a treba sa s ňou vyrovnať čo najlepšie. Chalani vedia, že sú tam rezervy a vedia, o čo sa hrá. Musíme sa zlepšiť. S Marekom sme na to dvaja, aby sme vyriešili situáciu čo najlepšie,“ uviedol Slovák pre  facebookovu stránku Slovenského futbalového zväzu.

Zranený Škriniar

Slovenský tím sa bude musieť zaobísť i bez kapitána Milana Škriniara, ktorý utrpel v predchádzajúcom stretnutí poranenie zadných stehenných svalov. V slovenskom výbere ho nahradil Ivan Mesík. 

Mužstvo čaká oficiálny tréning vo štvrtok, samotný duel je na programe o deň neskôr o 18.00 SELČ. Po ňom absolvujú Slováci záverečný zo série štyroch zápasov LN, keď nastúpia v pondelok po týždni v odvete na pôde Kazachstanu.

Bude vás zaujímať:

None found


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Slováci dorazili do Azerbajdžanu, Slovák: Musíme sa zlepšiť

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Futbal

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti