eReport.sk
Návrhár Alexander Wang, foto: profimedia

Slávny návrhár obvinený zo sexuálneho zneužívania: „Obchytával ma v klube!“

Tchajwansko-americký módný návrhár Alexander Wang (37) čelí vážnemu obvineniu. Mal sa neprípustne správať k modelovi v nočnom klube.

Je jednou z najvplyvnejší osobností módneho priemyslu. Alexander Wang je ďalší z mnohých celebrít obvinený z nevhodného sexuálneho správania. Zneužil údajne svoje postavenie k sexuálnemu prospechu. S týmto vážnym obvinením prišiel model Owen Mooney, ktorý vraj s Wangovým obchytávaním nesúhlasil Svoj príbeh zdieľal na aplikácií TikToK. Video sa stalo virálnym.

Pridali sa ďalší

Podrobne v ňom popisuje stretnutie s návrhárom v newyorskom klubu, kde ho mal dizajnér obychtávať. K modelovi Mooneymu sa pridali ďalší svedkovia. Zverejnili svoje príbehy, ako ich obchytával, opíjal a nedobrovoľne zdrogoval. Do pitia im hádzal omamné látky a ukazoval im svoje genitálie. Žiadal to aj od niekoľkých transsexuálnych žien. Po sociálnej sieti Twitter kolujú desiatky podobných príbehov. Stránka Diet Prada opisuje návrhára ako notorického vymetača večierkov. Nakoniec tento životný čas sa zrkadlí aj v jeho kolekciách. Nápisy ako Wangover či Party Animal napovedajú, že Alexander Wang nesedí po večeroch doma pri pletení. Zatiaľ však ani jeden z poškodených nepodal trestné oznámenie.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Slávny návrhár obvinený zo sexuálneho zneužívania: „Obchytával ma v klube!“

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti