tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk
Reziser Peter Bebjak, foto: DNA

Slávny Michael Douglas si „gúglil“ slovenského režiséra a jeho tím. Čo spolu majú?

Nie každý rok sa na Slovensku podarí vytvoriť dielo hodné boja o legendárneho Oscara. Tento rok doň Slovenská filmová a televízna agentúra vysiela film Správa režiséra Petra Bebjaka (50).

Vraj ste sa osobne stretli s Michaelom Douglasom. Súvisí to s vaším novým filmom, o ktorom bude o chvíľu reč? 

Áno, stretli sme sa, pretože sme chceli poznať jeho názor na scenár filmu Správa a súčasne sme chceli začať rozhovory o prípadnej možnej spolupráci po dokončení filmu.

Stretli ste sa teda ešte pred nakrúcaním. Kde? Aký bol?

Stretli sme sa v New Yorku, v jeho kancelárii. Z pôvodne plánovanej polhodinky boli nakoniec dve hodiny. Pán Douglas ma prekvapil absolútnou otvorenosťou a profesionalitou – diskutovali sme o jeho postrehoch a podnetoch, ktoré mal k scenáru. Prekvapilo ma, že si nás všetkých „vygúglil“, aby vedel, s kým sa stretáva. Bolo to veľmi prínosné stretnutie.

To je milé. S kým všetkým, okrem vás, sa stretol? Bude spolupracovať? Videl už hotový produkt? Ako sa mu páči?

Boli sme tam s Rastom Šestákom – producentom a spolumajiteľom DNA Production, kameramanom Martinom Žiaranom a osobným známym Rasťa Šestáka, ktorý nám stretnutie sprostredkoval. Film sme mu poslali len nedávno, takže ešte čakáme na jeho reakciu. 

Slovenská výprava v kancelárii Michaela Douglasa. Zľava: Martin Žiaran, Rasťo Šesták, Michael Douglas a Peter Bebjak, foto: DNA


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Slávny Michael Douglas si „gúglil“ slovenského režiséra a jeho tím. Čo spolu majú?

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku